7 вересня за участі члена УФІБ Сергія Блажевича відбулася зустріч представників Української Ради Бізнесу з Першим віце-прем’єр-міністром – Міністром економіки України Олексієм Любченком, першим заступником Міністра економіки України Володимиром Гринюком, заступниками міністра Іриною Новіковою та Ігорем Дядюрою, іншими фахівцями міністерства, фахівцями аналітичних центрів.

В центрі дискусії були питання, які хвилюють бізнес, – як-то боротьба з контрабандою і детінізація економіки, ефективний громадський контроль за діяльністю новоствореного Бюро економічної безпеки, лібералізація та осучаснення трудового законодавства, зниження податкового навантаження на зарплату, скорочення неефективних видатків бюджету та інші.

Учасники зустрічі також окреслили позиції щодо осучаснення та лібералізації трудового законодавства. Міністерство економіки розробило законопроєкт № 5388, який підтримує Українська Рада Бізнесу. Законопроєкт покликаний спростити стосунки між роботодавцем і працівником, скоротити адміністративні процедури, змінити механізм матеріальної відповідальності тощо. Крім того, міністерство передало до Парламенту ще кілька законодавчих ініціатив і готує законопроєкт про інспекцію праці.

За підсумками зустрічі учасники дійшли згоди по всіх питаннях, які обговорювались, та домовилися про спільні дії з аналізу законопроєктів та нормативних документів, які позначаються на роботі бізнесу. Також представники коаліції й міністерства домовилися продовжити консультації з питань, які входять до числа пріоритетних для українського бізнесу, зокрема щодо реалізації проєктів зі значними інвестиціями.

Детальніше: https://urb.org.ua/detinizacziya-ekonomiki-sproshhennya-roboti-biznesu-ta-skorochennya-neefektivnih-derzhvidatkiv-mayut-stati-prioritetnimi-dlya-uryadovcziv/

 

                                                                                

 

Члени УФІБ Запрошуємо відвідати сайти компаній - членів УФІБ