Ч лени УФІБ Блажевич Сергій (Медіатрейд), Долинний Анатолій (КС-Мехатронікс), Михалевич Роман (Карвер Авіейшн), разом із колегами з інших асоціацій-учасників Української Ради Бізнесу – Баліним Володимиром (Український транспортний союз), Валєєвим Віктором (Асоціація «Софтвер Юкрейн»), Васильєвим Олексієм (Хай Тек офіс Україна), іншими підприємцями та керівництвом громад Сумщини взяли участь у робочій зустрічі з головою Сумської облдержадміністрації Дмитром Живицьким.

Під час зустрічі Дмитро Живицький наголосив, що громади мають впроваджувати сучасні цифрові системи в різних галузях, щоб бути цікавими вітчизняним та закордонним інвесторам.

Президент УФІБ Анатолій Долинний наголосив: «Ми зосередили свою увагу на регіонах і сьогодні представляємо напрямки, у яких хотіли б запропонувати реалізацію проєктів зі значними інвестиціями. Це напрямки освіти, громадського транспорту, безпеки, цифровізації публічних послуг, зокрема у сфері аудиту та інвентаризації земельного банку територіальних громад. Наші пропозиції, сподіваємось, будуть цікавими для вашої області».

У своїх виступах представники УФІБ та інших асоціацій від Української Ради Бізнесу говорили про можливість впровадження у громадах області цифрових систем у громадському транспорті, систем з безпеки, подібних до вже впроваджених у Києві, Дніпрі та інших містах, розбудови цифрових технологій в організації навчального процесу у школах, розвитку публічних послуг на основі державних реєстрів і комплексних «розумних» рішень для міст, ТГ і регіону, впровадження сучасних цифрових систем задля аудиту та інвентаризації земельного банку територіальних громад з метою детінізації земельних відносин та створення компенсаторів доходів для ТГ шляхом поєднання безпілотних технологій та аналітики відкритих реєстрів тощо.

Детальніше:

http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/26827-hromady-sumshchyny-mayut-vprovadzhuvaty-suchasni-tsyfrovi-systemy-v-riznykh-haluzyakh-shchob-buty-tsikavymy-vitchyznyanym-ta-zakordonnym-investoram.html

Члени УФІБ Запрошуємо відвідати сайти компаній - членів УФІБ