22 березня відбулась онлайн-нарада учасників ініціативи «Київський кластер хайтек секторів» із заступником Міністра інфраструктури України Живицьким Дмитром Олексійовичем за участі членів УФІБ.

Детальніше...

9 березня в Миколаєві відбувся фінал проєкту «Інтеграція 4.0», де було озвучено ідеї, пропозиції та готові рішення в сфері регіонального розвитку промислових хайтек секторів.

Детальніше...

Ч лени Української Ради Бізнесу, у т.ч. Сергій Блажевич від Української Федерації Індустрії Безпеки, взяли участь в експертному обговоренні проєкту Стратегії економічної безпеки, яке відбулося 9 лютого в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ».

Детальніше...

П ерспективи розвитку промислових кластерів в Україні та кооперацію підприємств різних галузей обговорили учасники першої зустрічі ініціативи зі створення Київського кластеру промислових хайтек секторів, яка відбулася 29 січня в Києві. Організаторами зустрічі виступили Платформа Industry4Ukraine та Українська Рада Бізнесу.

Детальніше...

На минулому тижні Урядом України було презентовано проєкт Економічної Стратегії України-2030, в роботі над яким приймають  участь представники більше 10 асоціацій-учасників УРБ, у тому числі й від УФІБ.

 

 

Детальніше...