На Раді Федерації, що відбулась 17 березня 2017 року, було представлено презентацію та розглянуто концепцію створення навчальних центрів-лабораторій технічних засобів безпеки (НЦЛ ТЗ) при ВНЗ.

Концепція навчального центру-лабораторії УФІБ-КНУБА

Метою створення НЦЛ ТЗ є практична підготовка студентів задля збільшення частки випускників, що працевлаштовуються за фахом.

Розпочато роботу з створення НЦЛ ТЗ при Київському національному університеті будівництва та архітектури (КНУБА), Національному авіаційному університеті (НАУ) та Київському політехнічному інституті (КПІ).

Було проведено зустрічі з представниками ВНЗ щодо створення НЦЛ ТЗ. Зокрема, 29.03.17 р. відбулась зустріч з представниками КНУБА щодо організації робіт з створення НЦЛ ТЗ на базі Кафедри кібернетичної безпеки та комп’ютерної інженерії факультету автоматизації і інформаційних технологій.

На зустрічі було вирішено розпочати роботу в рамках проекту з проведення оглядової та тематичної лекції (11, 12 квітня), а також продовження роботи з зацікавленими студентами в межах написання курсової роботи.

Координацію роботи в рамках Проекту будуть здійснювати:

З боку ВГО УФІБ: Долинний Анатолій, президент ВГО «УФІБ» та Бабій Юлія, менеджер секретаріату ВГО «УФІБ».

Контакти: тел. 0935347910, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Анкета для реєстрації зацікавлених студентів КНУБА

Анкета для реєстрації зацікавлених студентів КПІ

Більш детальна інформація міститься у профільній групі ФБ (тільки для членів УФІБ).