П редставники Української Ради Бізнесу, у т.ч. від УФІБ, а також інших бізнес-об’єднань у якості запрошених узяли участь у спільному засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України та Національної ради реформ, яке відбулося 29 липня.

Під керівництвом Президента України Володимира Зеленського були проаналізовані низка питань, серед них:

  • залучення інвестицій та формування державно-приватного партнерства,
  • розвиток інфраструктури та важливість запровадження габаритно-вагового контролю на українських дорогах,
  • реформування системи безпеки на транспорті,
  • концесії в сфері охорони здоров’я,
  • акт про свободу підприємництва та створення прозорих умов для ведення бізнесу,
  • дерегуляція виноробної галузі,
  • розбудова портової інфраструктури.

Коментуючи цей непересічний захід, президент Української Федерації Індустрії Безпеки, член Наглядової Ради Української Ради Бізнесу Анатолій Долинний виділив озвучену Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем інформацію щодо активізації роботи над залученням інвестицій через механізм державно-приватного партнерства. 

«Голова уряду вперше застосував гібридний, з нашої точки зору, термін – державно-приватно-регіональне партнерство. Сподіваємось, що це ознака готовності Уряду спрощувати процедуру і поширювати практики на регіональному рівні. Адже міжнародно уживаний термін “публічно-приватне партнерство” за змістом має ширше, ніж у нас, застосування і передбачає можливості укладання подібних угод будь-якими публічними установами»

«Цікавою також видається деталізація щодо сфери застосування партнерства: поки що це будівництво доріг, лікарень і об’єктів енергетики. Але сказано також про готовність до дискусії про інші сфери. В цьому контексті в роботі Української Ради Бізнесу над регіональним порядком денним актуально виглядають ініціативи з реконструкції освітніх закладів включно з термомодернізацією, оновлення транспортної інфраструктури та рухомого складу громадського транспорту, розбудови інфраструктури безпеки регіонів, розумного управління і публічних послуг, масштабного будівництва інфраструктури поводження з ТПВ. Плануємо обговорити ці можливості взаємодії з Урядом і регіонами ближчим часом на Координаційній Раді УРБ», – додав Анатолій Долинний.

Детальніше на сайті УРБ:

https://urb.org.ua/biznes-gotovij-do-realizaczi%D1%97-proektiv-derzhavno-privatnogo-partnerstva-na-rivni-regioniv/

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4145036962281470&id=754296698022197Члени УФІБ Запрошуємо відвідати сайти компаній - членів УФІБ