7 липня відбулось чергове засідання Ради Федерації УФІБ. Члени УФІБ, разом із запрошеними експертами, обговорили низку важливих питань, зокрема регіональний порядок денний та заходи передбачені ним, стан справ у сфері ключових реформ в законодавстві та ін.

В ході засідання, прийняли нових членів УФІБ: Сучасні технології безпеки, м. Суми, та ТОВ «КАЛВЕР АВІЕЙШН», м. Київ.

Також члени УФІБ презентували нову продукцію та послуги. Представники ТОВ «АМ Інтегратор» розповіли про продукцію та рішення: Actima Time staff – система управління робочим часом персоналу; Mirobase Pro – рішення, яке збирає та аналізує дані з клавіатури, екрану та камери ПК співробітника. ТОВ «КС-МЕХАРТОНІКС» представив рішення щодо інтеграції СКД Stop-Net з Hikvision щодо функції розпізнавання обличчя.

На засіданні було обговорено заходи за участі членів УФІБ та представників Української Ради Бізнесу в регіонах (діалог з Черкаською, Одеською, Полтавською та ін. ОДА), а також участь членів УФІБ у Форумі «Південна стратегія розвитку».

Враження від форуму в м. Генічеськ Є. Кобець, ТОВ «ВФ Сервіс», супроводив коментарем про ідеї та пропозиції, що були озвучені учасниками, зокрема щодо реалізації проєктів «розумних міст».

Олег Гетман, експерт Інституту Соціально-Економічної Трансформації, розповів про успішні проєкти у сфері законодавства, реалізовані за останні місяці за підтримки Української Ради Бізнесу.

Олександр Юрчак, директор АППАУ, розповів про розвиток різних кластерів в Україні, а також екосистеми інновацій в цілому.

Члени УФІБ Запрошуємо відвідати сайти компаній - членів УФІБ