липня 2021 р. члени УФІБ взяли участь у зустрічі з Головою Черкаської обласної державної адміністрації Олександром Скічком, де обговорили можливості реалізації проєктів зі значними інвестиціями у т.ч. у сфері безпеки для Черкаської області. Зустріч відбулася за ініціативи Української Ради Бізнесу.

На зустрічі були присутні члени УФІБ: Анатолій Долинний, ТОВ «КС-МЕХАТРОНІКС»; Сергій Сацюк, ТОВ ISTAGROUP; Єремєєва Марина та Михайлевич Роман, ТОВ КАЛВЕР АВІЕЙШН.

Бізнес та обласна влада вважають перспективними проєкти у сфері освіти, громадської безпеки та транспорту, надання публічних послуг. Зазначені напрями відповідають Стратегії розвитку Черкаської області до 2027 року. В області зацікавлені в їхній реалізації.

Президент Української Федерації Індустрії Безпеки, член Наглядової Ради УРБ Анатолій Долиннийзазначив, що підприємці готові інвестувати в освіту, у сферу безпеки, громадський транспорт, цифрові послуги та інші сектори економіки. Для реалізації цих намірів потрібні сприятливі умови з боку центральної і місцевої влади, а також гарантії повернення інвестицій.

За підсумками зустрічі сторони домовилися про продовження діалогу через координатора з боку Черкаської ОДА.

Детальніше: https://urb.org.ua/predstavniki-biznes-asocziaczij-zustrilisya-z-golovoyu-cherkasko%D1%97-oblderzhadministraczi%D1%97/

https://ck-oda.gov.ua/novyny-cherkaskoyi-oblasti/oleksandr-skichko-zustrivsya-iz-predstavnikami-ukrayinskoyi-radi-biznesu/

Члени УФІБ Запрошуємо відвідати сайти компаній - членів УФІБ