9 березня в Миколаєві відбувся фінал проєкту «Інтеграція 4.0», де було озвучено ідеї, пропозиції та готові рішення в сфері регіонального розвитку промислових хайтек секторів.

Президент УФІБ Анатолій Долинний представив Київську ініціативу хайтек кластеру та можливі напрями співпраці в рамках смарт-спеціалізації Київської області, що було узгоджено з представником Київської ОДА Ольгою Соколовою.

На відміну від інших регіонів, точки дотику промислових хайтек та влади у Київській області явні та вже закладені в регіональні стратегії. КОДА вже проводить велику роботу навколо об’єднання виробників, науковців та розробників, і в тому числі підтримує розвиток кластерів.

Нова ініціатива Київського кластеру хайтек, яку координує А. Долинний, привносить до цих планів кілька напрямів у виробництві продуктів та послуг для Smart City – ситуаційні центри, цифрові послуги на базі державних реєстрів, інтелектуальні транспортні системи та виробництво безпілотного транспорту). Важливим акцентом в цій роботі можуть стати пропозиції учасників щодо фінансування програм на засадах державно-приватного партнерства.

Детальніше: https://www.facebook.com/groups/Industry4Ukraine/permalink/1297923533924174

Відеозапис 

 

Члени УФІБ Запрошуємо відвідати сайти компаній - членів УФІБ