Ч лени Української Ради Бізнесу, у т.ч. Сергій Блажевич від Української Федерації Індустрії Безпеки, взяли участь в експертному обговоренні проєкту Стратегії економічної безпеки, яке відбулося 9 лютого в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ».

«Ми підтримуємо ідею розробити Стратегію економічної безпеки. Тому що економічна безпека – це не лише складова національної безпеки, а й фундамент для інших надбудов», - зазначив у своєму виступі Голова Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха.

Сергій Блажевич, член УФІБ, зазначив про важливість боротьби з порушеннями митних правил, які мають виконуватись усіма. Також повинен бути рух в бік зменшення податкового навантаження на фонд оплати праці. Багато людей працює «в схемах», оскільки не кожен бізнес має можливості платити високі податки на заробітну плату». Також він окремо виділив два питання: 1) безпека бізнесу - можливість сумлінним підприємцям спокійно працювати без перевірок, більшість з яких зупиняють роботу та мають на меті вимагання хабарів; 2) зниження залежності від Російської Федерації.

За результатами зустрічі планується погодити низку спільних пропозицій щодо доповнення проєкту Стратегії з метою формування комплексного підходу в ідентифікації загроз для національних економічних інтересів, у подальшому опрацювати спільні пропозиції та імплементувати їх до стратегії.

Наразі проект Стратегії перебуває на правовій експертизі в Мін’юсті та антикорупційній експертизі в НАЗК, одночасно триває електронне публічне обговорення. Ознайомитись з документом можна за посиланням: https://bit.ly/3jzUXEI

Більш детально про цю подію – за посиланням.

 

 

 

Члени УФІБ Запрошуємо відвідати сайти компаній - членів УФІБ