22 березня відбулась онлайн-нарада учасників ініціативи «Київський кластер хайтек секторів» із заступником Міністра інфраструктури України Живицьким Дмитром Олексійовичем за участі членів УФІБ.

Президент УФІБ Анатолій Долинний  доповів  про ініціативу «Київський кластер хайтек секторів», учасників ініціативи, основні перспективні напрями кооперації у т.ч. у сфері безпеки, транспорту, можливі напрями співпраці з Київською ОДА.

Михайло Каменецький, ТОВ ІНТТЕКС, доповів про системи зважування в русі з точністю вимірювання з похибкою 3-5 % (досвід в Чехії, Словаччині, Австрії, Німеччині), функціонал систем (вимірювання навантаження на окремі вісі шассі і т.п., габаритний контроль), про досвід роботи на ринку технічних засобів безпеки в Україні більше 20 років (виробництво власних систем безпеки та автоматизації технологічних процесів, інтеграція)

Олександр Шустеров, ТОВ КС-МЕХАТРОНІКС, представив презентацію “Автоматизація обліку оплати проїзду в громадському транспорті”. Розповів про основні проблеми з оплатою проїзду в громадському транспорті та шляхи їх подолання, врегулювання перевезення пільговиків та субсидування роботи громадського транспорту, сучасні технології систем оплати проїзду і їх доступність в Україні, критерії оцінки ефективності проєктів “е-квиток”.

Дмитро Живицький, заступник Міністра інфраструктури України, зазначив, що за 5 років потрібно побудувати мережу комплексів зважування в русі, зміщення акценту з габаритно-вагового на виключно ваговий контроль з метою скорочення витрат, доцільності проведення окремої наради з цього питання, у т.ч. щодо виконання подібних проєктів на державних дорогах місцевого значення, щодо джерел фінансування цієї програми, необхідності збільшення пропозиції, посилення конкуренції і зниження цін.

Також додав про доцільність діалогу з Мінрегіоном за напрямом «мережі електрозаправних станцій», плани розбудови єдиної галузевої комплексної інтелектуальної системи, проведення у травні 2021 форуму з питань безпеки дорожнього руху на базі Сумської облдержадміністрації, готовність до окремого обговорення інших питань, які розглядались під час зустрічі.

Детальніше про нараду - на сайті Української Ради Бізнесу

Відеотрансляція зустрічі

 

 

 

Члени УФІБ Запрошуємо відвідати сайти компаній - членів УФІБ