З метою започаткування нових, а також реалізації вже діючих ініціатив інноваційних проектів, що реалізуються в рамках Меморандуму про співпрацю між Кафедрою АПЕПС ТЕФ НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та ВГО «Українська Федерація Індустрії Безпеки»19 березня 2019 року в рамках форуму «Цифрова трансформація» підписано меморандум щодо організації та виконання інноваційних проектів на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

До підписання меморандуму долучились Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (проректор з наукової роботи КПІ, д.т.н., академік НАНУ Ільченко Михайло Юхимович), Громадська спілка «ХАЙ ТЕК ОФІС Україна» (виконавчий директор Андрій Бірюков)ВГО «Українська Федерація Індустрії Безпеки» (президент Анатолій Долинний) та ВГО «Український Союз пожежної та техногенної безпеки» (президент Борис Платкевич). Список підписантів не є вичерпним, оскільки сторони домовились про можливість приєднання усіх зацікавлених шляхом підписання додатку до меморандуму.

Підписаний меморандум дозволить розширити сферу робіт в рамках спільних дослідницьких проектів на базі КПІ. Також сторони домовились спільно діяти з метою вчинення необхідних заходів для забезпечення організації, планування та виконання пілотних проектів, спрямованих на підвищення енергетичної ефективності будівель, впровадження цифрових послуг, а також захисту майна та безпеки людей на базі кампусу КПІ.

Учасники меморандуму спільно діятимуть для реалізації інноваційних проектів програми ініціатив  «Енергоефективний та безпечний кампус», що включає проекти «Розумна мережа»,  «Відкритий спортивний майданчик з e-сервісами» та «Чиста та безпечна зелена зона».

 

 

 

 

 

 

Члени УФІБ Запрошуємо відвідати сайти компаній - членів УФІБ