14 грудня 2018 року  в локації  Blockchain HUB  відбувся  черговий 9-й з’їзд ВГО «Українська Федерація Індустрії Безпеки».

В рамках звітно-виборчої частини делегати заслухали звіт Президента ВГО «УФІБ» А. Долинного, затвердили звіт контрольно-ревізійної комісії,  прийняли зміни до Статуту.

Президент УФІБ  А. Долинний представив проект резолюції 9-го з’їзду, учасники з’їзду методом голосування відправили проект на доопрацювання та погодження.

Президентом УФІБ на наступні 3 роки з’їзд обрав Анатолія Долинного.

Першим віце-президентом обрано Андрія Задорожного, віце-президентом – Юлію Риженко

До нового складу Ради Федерації увійшли:

1. Баран Олег,  «СП «СЕНК», м. Ужгород

2. Блажевич Сергій, ТОВ «Медіатрейд», м. Київ 

3. Долинний Анатолій, група «КАРД-СІСТЕМС», м. Київ  

4. Задорожний Андрій, ТОВ «Безпека», м. Київ   

5. Коваленко Костянтин, ТОВ «Опта форт», м. Київ 

6. Риженко Юлія, ТОВ «Аргус-Інформ», м. Харків  

7. Смєхович Геннадій, ТОВ «Охорона-Сервіс», м. Одеса

8. Тощєв Валерій, група компаній «Басис», м. Дніпропетровськ

Щодо виборів голів комітетів – з’їзд доручає Раді Федерації самостійно приймати рішення по готовності.

В рамках ділової частини відбулася дискусія на тему «Публічні закупівлі: проблеми, практики їх вирішення, перспективи вдосконалення законодавства» - запрошеним експертом виступила Крістіна Бєлякова, головний редактор Журналу «Радник в сфері державних закупівель», яка поділилась власним досвідом та розповіла про законопроект щодо внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі».

Також члени УФІБ та запрошені гості представили ряд презентацій в рамках дискусії «Програми СМАРТ СІТІ: безпека. Досвід успішних проектів та нові ініціативи в Україні». Андрій Загорулько, заступник начальника управління стратегічного аналізу та прогнозування Департаменту організаційно-апаратної роботи МВС України, представив презентацію проекту 112 та мобільний додаток «My pol».

Юрій Назаров, директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, розповів про практичний досвід використання відеоспостереження у м. Києві.

Анатолій Долинний та запрошений експерт  Віктор Буток, координатор робочої групи «Цифрова енергетика» при  Координаційній раді з питань розвитку цифрової економіки і суспільства, представили ініціативи та анонсували підписання меморандуму щодо організації та виконання інноваційних проектів на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Фотозвіт

Резолюція з'їзду

Члени УФІБ Запрошуємо відвідати сайти компаній - членів УФІБ