4 квітня 2019 року, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Українська Рада Бізнесу підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю. Одним з підписантів Меморандуму від УРБ виступила Українська Федерація Індустрії Безпеки.

Відповідно до умов Меморандуму Мінекономрозвитку та  учасники Української Ради Бізнесу співпрацюватимуть у напрямку формування конкурентоспроможної економіки, створення сприятливих умов для розвитку підприємницької діяльності, налагодження ефективного діалогу та співпраці держави та бізнесу.

“Формування в Україні комфортного бізнес-середовища, розвиток чесної конкуренції, розширення можливостей для експортерів, підтримка малого та середнього бізнесу є спільними ключовим спільним завданням Президента, Уряду, Верховної Ради України та бізнес-спільноти. Завдяки нашій взаємодії люди матимуть гідні можливості для роботи та розвитку, зростатиме виробництво української продукції, її експорт. Цей Меморандум про співпрацю є інструментом досягнення спільних цілей, сталого розвитку, сильної регіональної політики, економічного зростання в Україні та зростання добробуту українських громадян”, - підкреслив під час підписання Меморандуму Перший віце-прем'єр-міністр-Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Під час спілкування Анатолій Долинний, президент УФІБ, звернув увагу учасників на необхідність вдосконалення законодавства у сфері публічних закупівель, для чого бажано узаконити статус саморегулівних організацій, які зможуть суттєво підняти професійний рівень і якість моніторингу, а також передбачити значно більш потужну фінансову підтримку інновацій з боку держави, для чого розробити і запровадити фінансові інструменти підтримки інвестиційних програм в регіонах. З метою опрацювання цих та інших пропозицій запропоновано провести окрему робочу зустріч за участі профільних підрозділів МЕРТ, підприємців та експертів.

Представники УРБ також підкреслили, що виступають за стабільні та однакові правила гри для всіх підприємців, а також за взаємодію з державними органами влади для створення прозорих та рівних умов ведення бізнесу, що стимулюватиме розвиток професійного підприємництва в Україні.

Детальніше на сайті УРБ: http://urb.org.ua/index.php/item/182-minekonomrozvytku-ta-ukrainska-rada-biznesu-pidpysaly-memorandum-pro-spivpratsiu.html  

 

Члени УФІБ Запрошуємо відвідати сайти компаній - членів УФІБ