6 листопада члени УФІБ, разом з іншими представниками Української ради бізнесу взяли участь в акції перед Комітетом ВРУ з питань податкової та митної політики на підтримку запровадження податку на виведений капітал.

 

Учасники акції закликали народних депутатів підтримати законопроект №8557 на профільному Комітеті та забезпечити якнайшвидше голосування його у Парламенті.

Законопроект №8557 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на виведений капітал» був розроблений за участі фахівців Мінфіну, МЕРТ, народних депутатів, експертів та представників бізнесу. Проект затверджений Кабінетом Міністрів і три місяці тому внесений Президентом до Парламенту як невідкладний.

Кілька тижнів тому Голова Комітету ВРУ, на розгляді якого знаходиться проект, наголосила, що проект вже прорахований, під нього знайдено необхідні компенсатори та він матиме нейтральний вплив на бюджет.

На сьогодні існують великі ризики неприйняття законопроекту, або поширення його дії лише на малий та середній бізнес,  що є не прийнятним.

Детальніше: http://urb.org.ua/index.php/item/145-ukrainski-biznesasotsiatsii-mitynhuvaly-pered-radoiu.html

 

 

Члени УФІБ Запрошуємо відвідати сайти компаній - членів УФІБ