Історія подій:

Влітку 2012 року, напередодні виборів до Верховної Ради України, ВГО «УФІБ» заявив про готовність співпрацювати з громадськістю та політичними силами з метою реалізації в країні реформ.

Свою позицію УФІБ представив у документі «Позиція УФІБ у сфері економічних реформ» .

19 грудня 2014 року відбулась робоча зустріч представників УФІБ. За результатами засідання було створено робочу групу "Підприємці за реформи" для відстоювання інтересів представників малого та середнього бізнесу у процесі проведення економічних та соціальних реформ в Україні у 2015-2016 рр. 

25 лютого 2015 року у Секційній залі Великого конференц-залу НАН України (М. Київ, вул. Володимирська, 55) відбулося засідання «круглого столу» фахових організацій України «Фахові спільноти, малий та середній бізнес: завдання самоорганізації та активного впливу на зміст реформ. Точка зору бізнесу та громадянського суспільства». Одним з організаторів заходу виступив УФІБ.

25 травня 2015 року з 12-00 до 14-00 року у приміщенні Малого конференц-залу НАН України (м. Київ, вул. Володимирська, 55) відбувся круглий стіл «Реформа оподаткування фонду оплати праці: практика та перспективи детінізації зарплат в Україні»

19 червня 2015 року у приміщенні Малого конференц-залу НАН України відбувся круглий стіл «Податкова реформа у концепціях РПР і ГП «Нова Країна». Дискусія авторських колективів з представниками малого та середнього бізнесу». 

20 серпня 2015 року відбулась надзвичайно важлива подія – податковий форум, ініційований бізнесом! ВГО «УФІБ» у складі групи «Підприємці за реформи» став однім зі співорганізаторів заходу разом з Громадянською Платформою «Нова Країна» та Громадською Ініціативою «Реанімаційний пакет реформ». 

9 березня 2016 року започатковано ініціативу зі створення Коаліції галузевих асоціацій та експертів Податкової групи Реанімаційного пакету реформ у сфері реформування податкової системи України

 

Презентація - Податкова реформа РПР 2016