Про технічний комітет стандартизації ТК 165 «Індустрія безпеки»

З метою розвитку стандартизації і сертифікації продукції та послуг на ринку технічних засобів охорони, автоматизації та диспетчеризації інженерних систем, відповідно до Закону України “Про стандартизацію“ наказом Держспоживстандарту України № 273 від 29 липня 2009 р. створено технічний комітет стандартизації “Індустрія безпеки“ (ТК 165), функцію секретаріату якого виконує ВГО «УФІБ».

Документи ТК 165

1. Наказ Держспоживстандарту України № 273 від 29 липня 2009 р. про створення ТК 165 «Індустрія безпеки»
2. Положення про ТК 165 «Індустрія безпеки»
3. План стандартизації ТК 165 «Індустрія безпеки» на 2010 рік
4. Доповідь Черкашина О. І. на відкритих зборах ТК 165 16.09.10

9.03.2016 р. відбулось установче засідання «Коаліції за ліберальну податкову реформу», створеної для співпраці підприємців та їх об’єднань з експертами групи «Податкова реформа» Реанімаційного пакету реформ та іншими експертами. Метою співпраці є підтримка проектів з реформування податкової системи України. На засіданні Коаліції обговорено висновки про вже виконані у 2014-2015 рр. роботи. Після уточнення мотивів та можливостей учасників Коаліції підписано Меморандум про створення Коаліції, яким передбачено наступні основні напрямки роботи: 1. Спрощення адміністрування; 2. Боротьба з корупцією; 3. Зниження податкового навантаження

Презентація - податкова реформа РПР 2016.

Напрямки робіт та експерти 

Проекти, що виконані:

1. Податки – полісі та адвокація ННрП – квітень-серпень 2016

2. Податки – полісі та адвокація Нерухомість – квітень-серпень 2016

3. Законопроект №5368 про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підвищення інвестиційної привабливості України)

Учасники Коаліції

Приєднатись до Коаліції

Відкриті листи, заяви Коаліції
Резолюція учасників робочої зустрічі Коаліції за ліберальну податкову реформу з представниками керівництва Міністерства фінансів України 
Декларація бізнес-об’єднань щодо реформи оподаткування прибутку підприємств
Звернення бізнес-об’єднань Коаліції за ліберальну податкову реформу до Уряду України щодо ініціативи з підвищення МЗП до 3200 грн.
Статті експертів Коаліції:
Що потрібно для зростання економіки
Зачем Украине нужны иностранные реформаторы, и как извлечь максимум пользы из их неизбежного участия в наших делах 
Податкову реформу потрібно не імітувати, а проводити
Податкова реформа: на благо країни, а не олігархів
Податок на виведений капітал та модифікація податку на землю – відновлення справедливості

Офіційний сайт Коаліції за ліберальну податкову реформу

Секретаріат Коаліції:

Від ВГО «УФІБ» – Юлія Бабій (тел.: (093) 534-79-10, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Від Асоціації «Укркондпром» – Демченко Наталія Володимирівна (тел.: (044)279-69-13, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

22 лютого 2013 року в рамках виставки KIPS 2013 відбулась науково-практична конференція «Концепція вдосконалення технічного регулю-вання галузей охорони та безпеки. Створення системи оцінки відповідності «Регістр індустрії безпеки» - крок до саморегулювання».

Проведення заходу з обговорення проекту створення системи саморегулювання галузі охорони та безпеки було ініційовано ВГО «УФІБ» за підтримки Національного агентства з акредитації України (НААУ) та Асоціації «Українські акредитовані органи з оцінки відповідності» (УкрАО).

У конференції прийняли участь виробники та постачальники техніч-них засобів охоронного призначення (ТЗОП), компанії, які надають послуги з охорони, проектно-монтажні організації, представники Державної служби охорони при МВС України, органів з оцінки відповідності, вітчизняних та зарубіжних профільних професійних організацій, які приймають участь у ініціативі зі створення нової системи добровільної оцінки відповідності.

У доповідях учасників конференції було зазначено, що загальний стан та перспективи розвитку галузі послуг з охорони та безпеки, у тому числі з використанням ТЗОП, не влаштовують ні виробників, ні споживачів. Одним із факторів впливу є недосконалі функції сучасної системи державного та технічного регулювання, такі як обов’язкова сертифікація продукції ТЗОП у системі УкрСЕПРО, невідповідність національних процедур з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів міжнародним та європейським. Механізми регулювання галузі потребують оновлення.

(З програмою конференції та ключовою тематичною доповіддю Олександра Черкашина можна ознайомитись тут)

Доповідачі також ділились досвідом створенням систем добровільної оцінки відповідності в інших галузях промисловості та послуг.

Як зазначив президент УкрАО Сергій Казанцев, майбутня система «Регістр індустрії безпеки» (РІБ) повинна бути цілком зрозуміла та прозора як для споживача, так і надавача послуг, можливі ризики повинні бути перекриті запобіжним страхуванням, а головне – необтяжлива для надавача послуг.

Президент європейської асоціації галузі ТЗОП та протипожежної безпеки Марк Шабо розповів історію створення системи координації робіт з оцінки відповідності продукції ТЗОП і послуг з їх використання CER-TALARM за ініціативою громадського об’єднання EURALARM, а також зазначив, що в майбутньому буде доцільним заключення угоди з питань набуття членства системи РІБ у CERTALARM з метою взаємного визнання результатів випробувань і оцінки відповідності, створення єдиного спеціального маркування продукції ТЗОП.

Учасники конференції прийняли резолюцію щодо підтримки ініціативи УФІБ та інших учасників майбутньої системи «Регістр індустрії безпеки», яка передбачає створення ініціативної групи (оргкомітету) з впровадження проекту та виконання необхідних організаційних заходів відповідно до першого етапу створення.

Члени УФІБ, зацікавлені в участі у роботі над цим проектом, будуть запрошені до оргкомітету, про створення якого буде надано відповідну інформацію.

Програма конференції
Резолюція конференції
Доповідь Олександра Черкашина

19 грудня 2014 року відбулась робоча зустріч представників УФІБ. За результатами засідання було створено робочу групу "Підприємці за реформи" для відстоювання інтересів представників малого та середнього бізнесу у процесі проведення економічних та соціальних реформ в Україні у 2015-2016 рр.

Напрями роботи групи
Пропозиція щодо створення умов виводу з тіні заробітних плат в малому та середньому бізнесі
Калькулятор загального податкового навантаження
Зміни до податкового кодексу

Проект започатковано для спільного опрацювання членами УФІБ та впровадження в рамках міських проектів СМАРТ СІТІ у різних містах України заходів з підвищення рівня громадської безпеки та безпеки середовища проживання в містах Україні з використанням технічних засобів безпеки.
Ми прагнемо зробити життя безпечнішим.

10.02.16 відбулось чергове засідання робочої групи УФІБ «СМАРТ-СІТІ: пріоритет БЕЗПЕКА» 
Старт проекту «СМАРТ-СІТІ: пріоритет Безпека» у м. Біла Церква
28.09.16 у м. Біла Церква відбудеться чергове засідання робочої групи з питань опрацювання проекту «СМАРТ-СІТІ: пріоритет Безпека»
УФІБ приймає участь у реалізації програми «Безпечне місто Біла Церква» (СМАРТ-СІТІ:Безпека) на 2016-18 рр.
Приєднатись до складу робочої групи у Фейсбуці (тільки для членів УФІБ)