21 вересня відбулась онлайн-зустріч членів УФІБ, де було ухвалено прийняття нових членів до складу УФІБ, а також обговорено законодавчі ініціативи, анонси найближчих заходів та інші питання.

Зокрема, учасники зустрічі розглянули заяви на вступ, ухвалили позитивні рішення та привітали нових членів ТОВ ЮНІКОЛ та ТОВ ІГС Україна зі вступом до лав УФІБ.

У сфері законодавства було обговорено:

1. Нові податкові норми щодо касового методу нарахування ПДВ при виконанні робіт, що вступили в дію нещодавно і були ініційовані УФІБ та УСПТБ, а також роз’яснення податкової у вигляді ІПК №3478/ІПК/99-00-05-06-02-06 від 20.09.2020 р. з цього питання.

2. Стан робіт щодо законопроєкту «Про відеоспостереження в громадських місцях», концепцію якого наразі підготовано і готується до обговорення в проектній групі і пізніше – в УФІБ в цілому.

3. Пропозиції до другого читання зареєстрованого проєкту щодо Бюро економічної безпеки, що передбачає делегування повноважень щодо боротьби з злочинністю в економічній сфері новоствореному органу.

4. Інші ініціативи Української ради бізнесу.

Також учасники обговорили низку заходів, що мають відбутись ближчим часом:

- Онлайн-участь у форумі «Діалог влади та бізнесу», що відбудеться 22 вересня о 10:00; 

- Сесія стратегічного планування, що планується провести за ініціативи РГ «Безпека життєдіяльності та захист бізнесу» Української Ради Бізнесу (анонс буде розміщено незабаром);

Конференція: «ПОЖЕЖНА І ТЕХНОГЕННА БЕЗПЕКА: законодавчі ініціативи, технічне регулювання та практичні кейси», під час якої також планується обговорити практичне застосування податкових змін щодо «касового методу» нарахування податкових зобов’язань при виконанні робіт.

Наприкінці зустрічі учасники поділились новинами:

- Сергій Сацюк: про можливості співпраці у виконанні проєктів на замовлення Державної прикордонної служби України

- Олександр Дишлєвий: про програмно-результатний комплекс моніторингу та аналітики INNI

- Дмитро Родь : про пропозиції до проектів програма «Безпечне місто»

- Анатолій Долинний: про розміщення на сайті УФІБ розділу «Стандарти».

Відеозапис зустрічі доступний за посиланням.

 

Члени УФІБ Запрошуємо відвідати сайти компаній - членів УФІБ