9.03.2016 р. відбулось установче засідання «Коаліції за ліберальну податкову реформу», створеної для співпраці підприємців та їх об’єднань з експертами групи «Податкова реформа» Реанімаційного пакету реформ та іншими експертами. Метою співпраці є підтримка проектів з реформування податкової системи України. На засіданні Коаліції обговорено висновки про вже виконані у 2014-2015 рр. роботи. Після уточнення мотивів та можливостей учасників Коаліції підписано Меморандум про створення Коаліції, яким передбачено наступні основні напрямки роботи: 1. Спрощення адміністрування; 2. Боротьба з корупцією; 3. Зниження податкового навантаження

Презентація - Податкова реформа РПР 2016

Напрямки робіт та експерти 

Проекти, що виконані:

1. Податки – полісі та адвокація ННрП – квітень-серпень 2016

2. Податки – полісі та адвокація Нерухомість – квітень-серпень 2016

3. Законопроект №5368 про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підвищення інвестиційної привабливості України)

Учасники Коаліції

Приєднатись до Коаліції

Відкриті листи, заяви Коаліції
Резолюція учасників робочої зустрічі Коаліції за ліберальну податкову реформу з представниками керівництва Міністерства фінансів України 
Декларація бізнес-об’єднань щодо реформи оподаткування прибутку підприємств
Звернення бізнес-об’єднань Коаліції за ліберальну податкову реформу до Уряду України щодо ініціативи з підвищення МЗП до 3200 грн.
Статті експертів Коаліції:
Що потрібно для зростання економіки
Зачем Украине нужны иностранные реформаторы, и как извлечь максимум пользы из их неизбежного участия в наших делах 
Податкову реформу потрібно не імітувати, а проводити
Податкова реформа: на благо країни, а не олігархів
Податок на виведений капітал та модифікація податку на землю – відновлення справедливості

Офіційний сайт Коаліції за ліберальну податкову реформу

Секретаріат Коаліції:

Від ВГО «УФІБ» – Юлія Бабій (тел.: (093) 534-79-10, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Від Асоціації «Укркондпром» – Демченко Наталія Володимирівна (тел.: (044)279-69-13, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )