11 вересня, з 12.00 до 13.00 відбудеться онлайн-зустріч CIPE щодо організації адвокасі-кампаній для просування інтересів бізнесу напередодні місцевих виборів. 

Мета: Обмінятися досвідом з просування пріоритетів від підприємницької спільноти на місцевому рівні, зокрема, у контексті перевиборчих перегонів у вересні-жовтні 2020.  

На онлайн-нараді лідери об’єднань бізнесу з різних регіонів країни розкажуть про свій досвід адвокації та відстеження результатів виконання обіцяних реформ.  

Зокрема, буде представлений Проєкт Методичних рекомендацій щодо організації зустрічей представників бізнесу з кандидатами до органів місцевого самоврядування та участі у місцевому управлінні на відповідних територіях.

 

РЕЄСТРАЦІЯ: https://forms.gle/D7cz8fpAuvnC4DZZA

 

Якщо Ви готові долучитися та виступити на відповідну тему - будь ласка, надішліть лист на е-мейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Довідково: УФІБ співпрацює з СІРЕ через Українську Раду Бізнесу (УРБ), членом якої є. Зокрема, УФІБ взяв участь в низці проєктів спільно з СІРЕ та УРБ: проведення форумів та інших заходів.