Члени УФІБ мають можливість отримувати  правову допомогу адвоката у кримінальному провадженні з приводу проведення обшуків, затримання, допитів, вилучення документів та майна, а також з інших питань пов’язаних з діяльністю підприємства, його посадових осіб та співробітників.

Надання безкоштовних правових консультацій здійснюється в телефонному режимі цілодобово від рекомендованих УФІБ адвокатів:

Андрій Хоптинець

+38(068)8683610

+38(063)4422971

Роман Гайдай

+38(067)6900077

 

 

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ХОПТИНЦЯ

01001, м. Київ, вул. Михайлівська, буд. 24/11-в, тел.:+38 068-868-36-10

АДВОКАТ

Хоптинець Андрій Борисович

свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 3133, видано 29 листопада 2007 року на підставі рішення Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури № 14-39-14 від 29.11.2007р.

 

Шановні члени УФІБ!

 

В продовження теми щодо захисту прав та охоронюваних законом інтересів осіб, під час підготовки та проведення відкритих торгів із закупівлі товарів (послуг), яка обговорювалась на  засіданні Ради федерації УФІБ, що відбулось 15 вересня 2017 року, вважаю за доцільне проінформувати про наступне:

Адвокати Адвокатського бюро Хоптинця (Надалі – Бюро) у порушеному питанні тісно співпрацюють з Громадською організацією «Захист прав споживачів «Стандарт якості» (Надалі – ГО), однією з основних напрямків діяльності якої є сприяння додержанню законності та недопущення недобросовісної конкуренції в Україні.

За для захисту особи яка вважає, що тендерна документація (умови проведення тендеру) не відповідають вимогам чинного законодавства та порушує його права та охоронювані законом інтереси БЮРО та ГО пропонують нижченаведені засоби впливу та захисту.

До початку проведення відкритих тендерних торгів із закупівлі товарів (послуг) пропонуються здійснити наступні кроки:

Від імені ГО:

- зробити публікацію на DOZORRO (моніторинговий портал державних закупівель);

- звернутись до незалежних засобів масової інформації та за їх сприяння поширити інформацію про порушення що відбуваються широкому загалу;

- звернутись до інших органів влади та місцевого самоврядування, депутатів всіх рівнів щодо усунення виявлених порушень та недопущення їх повторення.

- звернутись до правоохоронних органів.

Від особи за допомогою БЮРО:

- написати вимогу замовнику про усунення порушень;

- оскаржити до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівль. 

Після проведення відкритих тендерних торгів із закупівлі робіт (послуг) та обрання переможця процедури закупівлі (але до укладення договору про закупівлю) учасник торгів, за допомогою БЮРО, має можливість:

- оскаржити рішення тендерного комітету замовника до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України.

Після укладення договору про закупівлю учасник торгів має можливість оскаржити процедуру закупівлі в судовому порядку.

 

З повагою та надією на подальше взаємовигідне співробітництво,

 

Хоптинець Андрій

Керівник БЮРО, адвокат

П ередумови створення УФІБ. Українська індустрія безпеки — це галузь, що динамічно розвивається та налічує більш ніж 5.000 підприємств, які зайняті у сферах розробки, виробництва, постачання, проектування, монтажу, інсталяції і технічного обслуговування обладнання та систем безпеки, а також надання послуг з фізичної охорони об'єктів. На підприємствах працюють щонайменше 100.000 досвідчених фахівців, які, за деякими оцінками, створюють близько 1,43 % валового внутрішнього продукту України.

Але так склалося, що протягом останніх років галузь індустрії безпеки розвивалася досить стихійно, не маючи чіткого нормативно-правового врегулювання. Процеси сертифікації обладнання та ліцензування надання послуг настільки недосконалі (а в деяких напрямках взагалі відсутні), що на ринку з'явилися фірми, які своєю діяльністю компрометують ідею якісного забезпечення безпеки. При цьому певна частина ринку знаходиться у тіньовому секторі, що також не сприяє цивілізованому розвиткові індустрії.

П ро створення Української Федерації Індустрії Безпеки. 08 червня в Києві відбувся Установчий з'їзд Української Федерації Індустрії Безпеки. У роботі з'їзду взяли участь керівники більш ніж 50 підприємств з 19 регіонів України.

Основною метою новоствореної Федерації є сприяння суттєвому зростанню ємності українського ринку технічних засобів охорони. Дану мету планується досягти шляхом вирішення наступних основних завдань

 • створення нормативної бази щодо виробництва, постачання, проектування, монтажу, обслуговування технічних засобів охорони та інтегрованих комплексів безпеки в Україні;
 • налагодження конструктивної взаємодії з державними органами, страховими компаніями та іншими українськими та зарубіжними неурядовими організаціями;
 • боротьби з проявами недобросовісної конкуренції;
 • організації підготовки кваліфікованих кадрів та підвищення кваліфікації фахівців з питань проектування, монтажу та обслуговування технічних засобів безпеки;
 • впровадження серед членів Організації відповідних морально-етичних правил ведення бізнесу.
Виступ Президента УФІБ Долинного А. С.
Засідання веде Краснопьоров О. А. Далі зліва направо Коваленко К., Купович Б. А., Зозуля Ю. А.
Інтерв'ю з Платкевичем Б. С.

 

У ході роботи з'їзду були обрані наступні члени Ради Федерації:

   • Габінський О. А., компанія «Опта», Харків
   • Долинний А. С., компанія «Кард-Сістемс», Київ
   • Задорожний А. В., компанія «Безпека», Київ
   • Зозуля Ю. А., консорціум «Охоронні системи», Київ
   • Краснопьоров О. А., компанія «Технології безпеки», Київ
   • Купович Б. А., «Компанія "БК"», Львів
   • Лесик К. Е., компанія «Сенк», Ужгород
   • Поліщук С. В., компанія «Авісат», Київ
   • Пушкар А. П., Українська державна корпорація «Укрмонтажспецбуд»
   • Сацюк С. А., компанія «Іста-груп».

Президентом Української Федерації Індустрії Безпеки було обрано Генерального директора компанії «Кард-Сістемс» Долинного Анатолія Степановича.

В цілому, Установчий з'їзд пройшов в зацікавленій, діловий атмосфері. Нова Федерація обіцяє стати одним з провідних професійних об'єднань на ринку технічних засобів безпеки в Україні.

Інтерв'ю Зозулі Ю. А.
Виступ Бондаренко О. М.
Виступає Пушкар А. П. 


Ц ілі та завдання УФІБ. За ініціативи з боку самих учасників ринку розпочався процес створення професійного громадського об'єднання, яке ставить за мету задоволення та захист законних, соціальних, економічних та інших спільних інтересів своїх членів. Зокрема, в кінці 2006 року була створена ініціативна група, яка опрацювала усі відповідні питання та забезпечила проведення восьмого червня 2007 року у Києві Установчого з'їзду громадської організації, яка отримала назву «Українська Федерація Індустрії Безпеки» (УФІБ).

З'їзд, на якому були присутні представники 51 підприємства із 19 регіонів України, поставив перед Федерацію наступні основні завдання: 

Об'єднання зусиль членів Федерації для сприяння створенню і розширенню цивілізованого ринку послуг в сфері безпеки;

Організація забезпечення взаємодії членів Федерації, що надає їм змогу повно і ефективно використовувати можливості один одного у різних регіонах та сферах діяльності для досягнення мети Федерації.

Група компаній «БАСИС»

 

Про компанію: 

Група компаній «БАСИС» здійснює проектування, поставку обладнання, монтаж, пуско-наладочні роботи та обслуговування комплексних систем безпеки.

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, oфіси та бізнес-центри, промислові підприємства, банки, підприємства торгівлі, спортивно-розважальні комплекси.

Регіон: Дніпропетровська область

Адреса: просп. Карла Маркса, 68/7

м. Дніпро, 49600

Тел./Факс: (056) 770-1210, 770-1212

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.basys.ua

Технічні засоби охорони:

Автоматизація та диспетчеризація об’єктів (інтелектуальна будівля), відеоспостереження, інтегровані системи безпеки, охоронна сигналізація, контролювання доступу: турнікети, огорожі, шлюзи.

Бренди:

ESSER by Honeywell, Honeywell Security Deutschland Novar GmbH, Ackermann clino, KABA Door System, Sauter 

 

 

ПП ДніпроПромСервіс

 

Про компанію: 

ПП ДніпроПромСервіс на ринку електронних систем безпеки з 1994 року.

№ 1 в регіоні з технології реєстрації та ідентифікації. Індивідуальне проектування, постачання обладнання, монтаж, сервісне обслуговування.

Об’єкти охорони:

Офіси та бізнес-центри, промислові підприємства, Ппдприємства торгівлі, спортивно-розважальні комплекси

Регіон: Дніпропетровська область

Адреса: вул. Новоселівська, 27

м. Дніпро, 49083

Тел./Факс: (0562) 348-504, 388-121

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.dps.dp.ua

Технічні засоби охорони:

Відеоспостереження, інтегровані системи безпеки, системи звукового оповіщення та озвучування, системи контролювання доступу, системи платного  доступу (білетні системи), турнікети, огорожі, шлюзи.

Бренди:

ФОРМА, STOP-Net, STOP-Cash, HID, Интеллект , SALTO, Eltech, Evolis, eff-eff, IKON, Трал.

 

 

ТОВ Дніпроспецнагляд

Регіон: Дніпропетровська область

Адреса: вул. Косіора , буд 5 кв. 47

м. Дніпро, 49051

Тел./Факс: (056) 744-49-23

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

ПП Ельке Delishes

 

Про компанію: 

ПП Ельке Delishes здійснює оптову торгівлю системами відеоспостереження, охоронна та пожежна сигналізація, системи доступу. Індивідуальний підхід до партнера - основний принцип нашої роботи

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, офіси та бізнес-центри, промислові підприємства, банки, підприємства торгівлі

Регіон: Дніпропетровська область

Адреса: вул. Південна, 9Б

м. Дніпро, 49044

Тел./Факс: (0562) 362-202, 367-504

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.delishes.com.ua

Технічні засоби охорони:

Відеоспостереження, домофони та інтеркоми, елементи технічної укріпленості об’єктів (грати, двері, замки, сейфи), засоби зв’язку, захист периметру, інтегровані системи безпеки, охоронна сигналізація, поліцейське обладнання та доглядова техніка, пульти централізованого спостереження, системи звукового оповіщення та озвучування, системи контролювання доступу, структуровані кабельні мережі, технічний захист інформації, турнікети, огорожі, шлюзи

Бренди:

DSC, Satel

 

 

ТОВ ОКТА

Про компанію: 

ТОВ ОКТА надає послуги щодо системи  безпеки: проектування, монтаж та розробка

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, Офіси та бізнес-центри, Промислові підприємства, Банки, Підприємства торгівлі

Регіон: Дніпропетровська область

Адреса: вул. Південна, 6, к. 9

м. Дніпро, 49044

Тел./Факс: (0562) 362-172, 337-460

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.okta.dp.ua

Технічні засоби охорони:

Відеоспостереження, Домофони та інтеркоми, Захист периметру, Інтегровані системи безпеки, Охоронна сигналізація, Системи звукового оповіщення та озвучування

Системи керування доступом, Системи платного  доступу (білетні системи), Структуровані кабельні мережі, Турнікети, огорожі, шлюзи

Бренди:

Panasonic, Samsung, JVC, Santel 

 

 

ТОВ ВФ «СЕРВІС»

 

Про компанію: 

ТОВ ВФ «СЕРВІС» працює на ринку понад 20 років та надає послуги: продажу та обслуговування комп'ютерної техніки і периферії; продажу та обслуговування мобільної електроніки; системної інтеграції серверного та мережевого устаткування; побудови СКС; побудови інфраструктури ЦОД, телекомунікації та зв'язоку, у тому числі, захищений зв'язок; побудови систем інформаційної безпеки і захисту даних; побудови системи відеоспостереження та контролю доступу; надання презентаційного обладнання; ІТ консалтингу та аутсорсингу; налаштування, підтримка, модернізація і розвиток ІТ інфраструктури Замовника; розробка проектів інноваційних рішень не представлених на ринку

Об’єкти охорони:

Офіси та бізнес-центри, Промислові підприємства, Банки, Підприємства торгівлі, Спортивно-розважальні комплекси, Транспорт

Регіон: Дніпропетровська область

Адреса: вул. Донецьке шосе, 7/226

м. Дніпро, 49098

Тел./Факс: (056) 736-30-30

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://pf-service.com

Технічні засоби охорони:

Відеоспостереження, Засоби зв’язку, Інтегровані системи безпеки, Охоронна сигналізація, Пульти централізованого спостереження, Системи звукового оповіщення та озвучування, Системи контролювання доступу, Системи платного  доступу (білетні системи), Структуровані кабельні мережі, Технічний захист інформації, Турнікети, огорожі, шлюзи

Бренди:

Asus, HP, Dell, Fortinet 

 

 

ТОВ «Сітал Україна»

 

Про компанію: 

ТОВ «Сітал Україна» працює на українському ринку безпеки з 1997 року. Основними напрямками діяльності є: системи відеоспостереження та регістрації, охоронно-пожежні системи, системи контролю доступу, антикражні системи (EAS)

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, Офіси та бізнес-центри, Промислові підприємства ,Банки, Підприємства торгівлі, Спортивно-розважальні комплекси, Транспорт

Регіон: Дніпропетровська область

Адреса: вул. Савченка, 97

м. Дніпро, 49006

Тел./Факс: (0562) 341-933

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.sital.ua

Технічні засоби охорони:

Відеоспостереження, Домофони та інтеркоми,  Захист периметру, Інтегровані системи безпеки,  Охоронна сигналізація, Системи звукового оповіщення та озвучування, Системи контролювання доступу ,Системи платного  доступу (білетні системи), Турнікети, огорожі, шлюзи

Бренди:

Tyco, ITV, JVC, SANYO, MILESTONE

 

 

ПП Боднар

 

Про компанію: 

Охоронні послуги, охоронна сигналізація, відеонагляд

Регіон: Закарпатська область

Адреса: вул. Грушевського 5/3

м. Мукачево, 89600

Тел./Факс: (03131) 499-75

 

 

 

ТОВ СП «Сенк»

 

Про компанію: 

ТОВ СП «Сенк» здійснює реалізацію обладнання, його інсталяцію, гарантійне та постгарантійне обслуговування

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, Офіси та бізнес-центри, Промислові підприємства, Банки, Підприємства торгівлі, Спортивно-розважальні комплекси

Регіон: Закарпатська область

Адреса: вул.Собранецька, 100

м. Ужгород, 88017

Тел./Факс: (0312) 613-785, 236-379

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.senk.com.ua

Технічні засоби охорони:

Відеоспостереження, Домофони та інтеркоми, Захист периметру, Інтегровані системи безпеки, Охоронна сигналізація, Пульти централізованого спостереження, Системи звукового оповіщення та озвучування, Системи контролювання доступу, Системи платного  доступу (білетні системи)

Бренди:

DSC, Computar, KT&C, Southwest Microwave, Bentel 

 

 

ТОВ «Яблотрон Україна»

 

Про компанію: 

ТОВ «Яблотрон Україна» є офіційним представником  в Україні  чеської компанії Jablotron, яка є одним з найбільших виробників охоронних систем в центральній Європі. Безпровідне обладнання компанії Яблотрон застосовується для систем охоронно-пожежної сигналізації та приладів домашньої автоматизації. Безпровідні централі компанії Яблотрон мають можливість контроля і управління централями через GSM-мережу(з мобільного телефону), через Інтернет з використанням GPRS

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, Офіси та бізнес-центри

Регіон: Закарпатська область

Адреса: вул. Швабська, 67А

м. Ужгород, 88000

Тел./Факс: (0312) 672-258

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.jablotron.com.ua

Технічні засоби охорони:

Автоматизація та диспетчеризація об’єктів (інтелектуальна будівля), Охоронна сигналізація

Бренди:

Jablotron 

 

 

ТОВ «Захист-Техно»

 

Про компанію: 

ТОВ «Захист-Техно» заснована в 2002 р. 

Основними напрямками діяльності на момент заснування були автоматичні установки пожежогасіння та пожежної сигналізації. В подальшому – охоронні системи та пульти централізованого спостереження. На сьогодні фірма виконує повний комплекс робіт в сфері безпеки.

Серед постійних клієнтів підприємства – ВАТ «Дніпроспецсталь», ВАТ «Запоріжсталь», ВАТ «Мотор-Січ» та інші.

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, Офіси та бізнес-центри, Промислові підприємства, Банки, Підприємства торгівлі, Спортивно-розважальні комплекси

Регіон: Запорізька область

Адреса: вул. Кронштадтська, 2А

м. Запоріжжя, 69001

Тел./Факс: (061) 224-0736, 224-3336

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Технічні засоби охорони:

Відеоспостереження, Домофони та інтеркоми, Засоби зв’язку, Захист периметру, Інтегровані системи безпеки, Охоронна сигналізація, Пульти централізованого спостереження, Системи звукового оповіщення та озвучування, Системи контролювання доступу, Структуровані кабельні мережі, Турнікети, огорожі, шлюзи

 

 

ПрАТ «Комплекс-Центр»

 

Про компанію: 

ПрАТ «Комплекс-Центр» працює на ринку технічних засобів безпеки з 1996 року. Здійснює продаж обладнання, виконує повний комплекс робіт від проекту до післягарантійного обслуговування. Підприємство займає лідерські позиції щодо впровадження систем відеоспостереження і систем контролю і управління доступом. Серед клієнтів - найбільші промислові підприємства регіону: «Запоріжсталь», «Дніпроспецсталь», «Нікопольський завод феросплавів» і т.д.

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, oфіси та бізнес-центри, промислові підприємства, банки, підприємства торгівлі, спортивно-розважальні комплекси.

Регіон: Запорізька область

Адреса: вул. 40-річчя Радянської України, 64

м. Запоріжжя, 69035

Тел./Факс: (0612) 133-115, 133-116

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.complex.zp.ua

Технічні засоби охорони:

Відеоспостереження, Домофони та інтеркоми, Засоби зв’язку, Інтегровані системи безпеки, Охоронна сигналізація, Системи звукового оповіщення та озвучування, Системи контролювання доступу, Системи платного  доступу (білетні системи), Турнікети, огорожі, шлюзи

Бренди:

Panasonic, Sanyo, Computar, VideoNet , StopNet

 

 

ТОВ «АМ ІНТЕГРАТОР ГРУП»

 

 

Регіон: Київ

Адреса: вул. Іллінська, 14/6

м.Київ, 04070

Тел./Факс: (044) 394-86-07, 394-86-09

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://amintegrator.com

 

 

 

ТОВ «Безпека»

 

Про компанію: 

На сьогоднішній день ТОВ «Безпека» займає провідне місце в області дистрибуції технічних засобів безпеки. Першочергове завдання компанії - забезпечити сучасними технічними рішеннями, сервісом і підтримкою наших партнерів і клієнтів

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, oфіси та бізнес-центри, промислові підприємства, банки, підприємства торгівлі, спортивно-розважальні комплекси.

Регіон: Київ

Адреса: вул. Мельникова, 6

м. Київ, 04050

Тел./Факс: (044) 251-2333, 490-2838

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.bezpeka.com.ua

Технічні засоби охорони:

Відео спостереження, Домофони та інтеркоми, Інтегровані системи безпеки, Охоронна сигналізація, Системи контролювання доступу

Бренди:

Commax, Crow, Visonic, Hi-Sharp, AVTech, Sunkwang 

 

 

ТОВ «БІСС ДІСТРІБ’ЮШН»

 

Про компанію: 

ТОВ «БІСС ДІСТРІБ’ЮШН» - постачальник обладнання для технологій систем безпеки: відео нагляд, охоронна сигналізація, пожежна сигналізація і пожежогасіння, контроль доступу, сповіщення, охорона периметру

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, oфіси та бізнес-центри, промислові підприємства, банки, підприємства торгівлі, спортивно-розважальні комплекси.

Регіон: Київ

Адреса: просп. Академіка Палладіна, 46/2, корп. 4

м. Київ, 03680

Тел./Факс: (044) 502-6971

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.biss.kiev.ua

 

Технічні засоби охорони:

Відеоспостереження, Домофони та інтеркоми, Захист периметру, Конгрес-системи, Охоронна сигналізація, Системи звукового оповіщення та озвучування, Системи контролювання доступу

Бренди:

BOSCH, SATEL, DYNA COLOR

 

 

Горгураки В. Ф.

Регіон: Київ

Адреса: 

м. Київ

Тел./Факс: (044) 247-87-76

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 

Дишлєвий О. В.

 

Про компанію: 

Компанія «ЕФ ЕФ» - системний інтегратор, що спеціалізується на побудові складних комунікаційних систем, а також систем відеоспостереження та контролю доступу. Наші рішення ґрунтуються на технологіях і обладнанні світових лідерів на ринку телекомунікацій і зв'язку, а також на власному досвіді розробки і впровадження комплексних рішень

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, oфіси та бізнес-центри, промислові підприємства, банки, підприємства торгівлі, спортивно-розважальні комплекси.

Регіон: Київ

Адреса: вул. А. Вільямса, 4

м. Київ, 03189

Тел./Факс: (044) 498-61-83

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.ff-group.org

Технічні засоби охорони:

Автоматизація та диспетчеризація об’єктів (інтелектуальна будівля), Відеоспостереження, Домофони та інтеркоми, Захист периметру, Інтегровані системи безпеки, Охоронна сигналізація, Системи звукового оповіщення та озвучування, Системи контролювання доступу, Структуровані кабельні мережі 

Бренди:

TWIST 

   

ТОВ ДЦ Консалтінг

 

Про компанію: 

ІQ Trading створена 24 січня 2008 р.

IQ Trading - багатопрофільна компанія-дистрибутор, що займається просуванням продукції в чотирьох сегментах:

• активне мережеве обладнання;

• обладнання та програмне забезпечення для побудови систем відеоспостереження;

• пасивне мережеве обладнання;

• програмне забезпечення для побудови термінальних систем доступу.

Партнери: IQ Trading є авторизованим дистриб'ютором та партнером багатьох провідних світових і вітчизняних виробників мережевого устаткування, програмного забезпечення, обладнання для побудови цифрових систем відеоспостереження, серед них: Allied Telesis, Axis Communications, Citrix, Євроформат, ITV, LEGRAND, Milestone Systems, Molex Premise Networks, NetAvis, ДКС і ВАТ «Одескабель»

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, oфіси та бізнес-центри, промислові підприємства, банки, підприємства торгівлі, спортивно-розважальні комплекси, Транспорт

Регіон: Київ

Адреса: вул. Межигірська, 87А

м. Київ, 04080

Тел./Факс: (044) 351-1437

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.iqtrading.com.ua

Технічні засоби охорони:

Відеоспостереження, Захист периметру, Інтегровані системи безпеки, Структуровані кабельні мережі

Бренди:

Allied Telesis, Axis Communications, Citrix, Citrix Solutions Adviser, Евроформат, ITV, LEGRAND, Milestone Systems, Molex Premise Networks, NetAvis, ДКС, ОАО «Одескабель» (СКС под торговой маркой OK-net)

   

ВКП ТОВ «Інтеграл»

 

Про компанію: 

Головний напрямок діяльності підприємства - розробка та виробництво систем централізованого спостереження. 

Було виконано розробку та поставлено на серійне виробництво системи централізованого спостереження «Селена». Ця система включає пультове та станційне обладнання.

Наша фірма серійно виробляє об'єктове обладнання серії «ІнтТел». Особливістю є їх захищеність від несанкціонованого доступу та підміни, що виключає «кваліфіковані» крадіжки. 

Вся продукція має зареєстровані в Держстандарті України технічні умови та сертифікати відповідності.

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, oфіси та бізнес-центри, промислові підприємства, банки, підприємства торгівлі

Регіон: Київська область

Адреса: вул. Межигірського спаса, 6

м. Вишгород, 07300

Тел./Факс: (044) 331-3654, 965-9722

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Технічні засоби охорони:

Інтегровані системи безпеки, Охоронна сигналізація, Пульти централізованого спостереження, Системи контролювання доступу

Бренди:

Селена, ІнтТел

   

ТОВ «ІНТТЕКС»

 

Про компанію: 

З 2000 року колектив ТОВ «ІНТТЕКС» активно працює на українському ринку. Ми являємося уповноваженим представником одного із провідних розробників і виробників в області систем безпеки – компанії «Бауманн» (торгова марка «Кодос» - системи безпеки). Накопичений нашими компаніями науковий і виробничий потенціал дозволяє нам створювати актуальну для ринку конкурентоспроможну продукцію, яка відповідає всім сучасним вимогам

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, oфіси та бізнес-центри, промислові підприємства, банки, підприємства торгівлі

Регіон: Київ

Адреса: вул. Світлицького, 35, оф. 809

м. Київ, 04123

Тел./Факс: (044) 502-0810, 463-4943

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.intteks.com.ua

Технічні засоби охорони:

Турнікети, огорожі, шлюзи, Системи керування доступом, Системи платного  доступу (білетні системи), Охоронна сигналізація, Захист периметру, Інтегровані системи безпеки, Автоматизація та диспетчеризація об’єктів (інтелектуальна будівля), Відеоспостереження

Бренди:

Бауманн, Інттекс

   

ТОВ «ІСТАГРУПП»

 

Про компанію: 

ТОВ «ІСТАГРУПП» є одним із провідних українських дистриб’юторів обладнання систем відео спостереження, контролю доступу, охоронної та пожарної сигналізації. 

Компанія «ІСТАГРУПП» активно розвиває відношення з провідними світовими виробниками охоронного обладнання та постійно обновляє асортимент  охоронних систем, які надходять на ринок України, та які відповідають найвищим вимогам клієнтів та забезпечують їм високу репутацію, конкурентоспроможність та стабільність бізнесу. Основним родом діяльності компанії є реалізація проектування та інсталяція на ринку України комплексних систем безпеки

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, oфіси та бізнес-центри, промислові підприємства, банки, підприємства торгівлі, спортивно-розважальні комплекси, транспорт

Регіон: Київ

Адреса: вул. Машинобудівна, 50і

м. Київ, 03067

Тел./Факс: (044) 351-1540, 351-1541

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.istagroup.ua

Технічні засоби охорони:

Автоматизація та диспетчеризація об’єктів (інтелектуальна будівля), Відеоспостереження,  Домофони та інтеркоми,  Елементи технічної укріпленості об’єктів (грати, двері, замки, сейфи),  Засоби зв’язку, Захист периметру, Інтегровані системи безпеки, Конгрес-системи, Охоронна сигналізація, Поліцейське обладнання та доглядова техніка, Пульти централізованого спостереження, Системи звукового оповіщення та звучування,  Системи контролювання доступу Структуровані кабельні мережі ,Турнікети, огорожі, шлюзи

Бренди:

Flir, AVTECH, JVC, SANYO, DM, PROTEX

   

ТОВ КС-МЕХАТРОНІКС

 

Про компанію: 

ТОВ КС-МЕХАТРОНІКС спеціалізується на розробці систем контролювання доступу та поставках обладнання технічних засобів безпеки споживачам в Україні та за кордоном

Об’єкти охорони:

Офіси та бізнес-центри, промислові підприємства, банки, підприємства торгівлі, транспорт

Регіон: Київ

Адреса: просп. Перемоги, 123

м. Київ, 03179

Тел./Факс: (044) 284-0888

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.card-sys.com

Технічні засоби охорони:

Безконтактні ідентифікатори та аксесуари, Системи контролювання доступу, Замки та защіпки електрокеровані, Автоматизовані системи оплати проїзду (АСОП) на транспорті

Бренди:

STOP-Net, STOP-Park, ФОРМА, IKON, Effeff, Evolis, HID Global, RFID, BIRA TRADE, GEM

   

ТОВ СБ  «Статус»

 

Про компанію: 

Багаторічний досвід, професійні кадри і перевірене обладнання, дозволяють нам здійснювати безперебійний, цілодобовий моніторинг об'єктів, надавати технічну підтримку і в цілому забезпечувати належну комплексну охорону Вашої квартири і Вашого будинку.

Служба безпеки "Статус" відноситься серйозно до кожного Клієнта і готова підтвердити якість наявністю ліцензій на проведення робіт, сертифікатами (в тому числі ISO 9001) і кваліфікацією співробітників.

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, oфіси та бізнес-центри, промислові підприємства, банки, підприємства торгівлі, спортивно-розважальні комплекси.

Регіон: Київ

Адреса: бульв. В. Гавела, 4

м. Київ, 03680

Тел./Факс: (044) 351-11-05

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://ohorona.info

Технічні засоби охорони:

Автоматизація та диспетчеризація об’єктів (інтелектуальна будівля), Відеоспостереження, Домофони та інтеркоми, Елементи технічної укріпленості об’єктів (грати, двері, замки, сейфи), Захист периметру, Інтегровані системи безпеки, Охоронна сигналізація, Пульти централізованого спостереження, Системи звукового оповіщення та озвучування, Системи контролювання доступу, Турнікети, огорожі, шлюзи

Бренди:

Статус

   

ТОВ «СЕКУА»

 

Про компанію: 

Оптова торгівля побутовими електротоварами й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, oфіси та бізнес-центри, промислові підприємства, банки, підприємства торгівлі, спортивно-розважальні комплекси.

Регіон: Київ

Адреса: просп. М. Бажана, 36/2

м. Київ, 02140

Тел./Факс: (044) 503-31-11

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.sec.ua

Технічні засоби охорони:

Відеоспостереження,Домофони та інтеркоми, Охоронна сигналізація, Системи контролювання доступу

Бренди:

ТОВ «Безпека Київ»

   

ТОВ «ФІРМА РУБІЖ»

 

Про компанію: 

ТОВ «ФІРМА РУБІЖ» надає послуги з проектування, монтажу та технічного обслуговування: систем охоронної сигналізації, систем контролювання доступу, систем відео спостереження, систем пожежогасіння (водяні, пінні, газові, порошкові, аерозольні), систем пожежної сигналізації, систем оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, диспетчеризації та автоматизації систем протипожежного захисту, систем протидимного захисту, поверхневого вогнезахисного обробляння конструкцій, вогнезахисного заповнення проходок

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, oфіси та бізнес-центри, промислові підприємства, банки, підприємства торгівлі, спортивно-розважальні комплекси.

Регіон: Київ

Адреса: вул. М.Берлінського, 27 

м. Київ, 04060

Тел./Факс: (044) 467-2034/(044) 467-1836

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.firma-rubezh.com.ua

Технічні засоби охорони:

Автоматизація та диспетчеризація протипожежних систем, об’єктів, Відеоспостереження, Захист периметру, Інтегровані системи безпеки, Охоронна сигналізація, Системи звукового оповіщення та озвучування, Системи контролювання доступу

Бренди:

Вся лінійка обладнання (що має сертифікати відповідності) на вибір Замовника

   

ТОВ «ФІРМА ТРАНСАТ»

 

Про компанію: 

ТОВ «ФІРМА ТРАНСАТ» є самостійним учасником ринку систем безпеки. Основна конкурентна перевага нашої компанії – це високий професіоналізм та кваліфікованість співробітників, прозора і зрозуміла організаційна структура управління. Завдяки цим факторам ми реагуємо на запити потенційного клієнта швидше і якісніше ніж наші конкуренти

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, oфіси та бізнес-центри, промислові підприємства, банки, підприємства торгівлі, спортивно-розважальні комплекси.

Регіон: Київ

Адреса: вул. Ямська, 72

м. Київ, 03150

Тел./Факс: (044) 337-0015

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.transat.ua

Технічні засоби охорони:

Відеоспостереження, Засоби зв’язку, Охоронна сигналізація, Пульти централізованого спостереження, Системи звукового сповіщення та озвучування

Бренди:

NumberOk, Protect, TS Audio, Virial RFM

   

Купович Б. А.

 

Про компанію: 

ТзОВ «Компанія БК» - лідер з проектування, встановлення та продажу комплексних систем безпеки у Західному регіоні України. Компанія “БК” є офіційним представником фірм Polon-Alfa, Satel, Minimax, Atline, Awak та Mercor в Україні. 

Ми здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування, проводимо навчання представників замовника та консультації щодо впровадження та користування  обладнанням, яке реалізує Компанія “БК”

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, oфіси та бізнес-центри, промислові підприємства, банки, підприємства торгівлі, спортивно-розважальні комплекси,транспорт

Регіон: Львівська область

Адреса: вул. Шептицьких, 26

м. Львів, 79016

Тел./Факс: (032) 244-0800, 255-0436

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.bk.ua

Технічні засоби охорони:

Автоматизація та диспетчеризація об’єктів (інтелектуальна будівля), Відеоспостереження, Домофони та інтеркоми, Засоби зв’язку, Захист периметру, Інтегровані системи безпеки, Конгрес-системи, Охоронна сигналізація, Пульти централізованого спостереження, Системи звукового оповіщення та озвучування, Системи контролювання доступу, Структуровані кабельні мережі, Турнікети, огорожі, шлюзи

Бренди:

Polon-Alfa sp.z.o.o., Satel sp.z.o.o., Minimax GmbH & Co KG, Atline sp.j.K.Cichulski S.Pruski, Awak

   

 ТОВ Агентство інформаційної безпеки «Юго-Запад»

 

Про компанію: 

Наша спеціалізація в забезпеченні комплексної технічної безпеки об'єктів по створенню систем забезпечення охорони периметру, контролю та управління доступом, відеоспостереження з використанням технології відеоаналізу, технічного захисту інформації

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, oфіси та бізнес-центри, промислові підприємства, банки, підприємства торгівлі

Регіон: Одеська область

Адреса: вул. Палубна, 9/3

м. Одеса, 65049

Тел./Факс: (048) 777-6611, 777-0926

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.sw.ua

www.perimetr.ua

Технічні засоби охорони:

Елементи технічної укріпленості об’єктів (грати, двері, замки, сейфи), Захист периметру, Технічний захист інформації

   

Охоронна група ТОВ «Охорона-Сервіс»

 

Про компанію: 

ТОВ «ОХОРОНА-СЕРВІС» пропонує комплексні послуги по охороні об'єктів:

- фізичну охорону установ, офісів та підприємств;

- охорону об'єктів технічними засобами за допомогою пульта централізованого спостереження (ПЦС);

- монтаж охоронно-пожежної сигналізації, відеоспостереження.

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, oфіси та бізнес-центри, промислові підприємства, підприємства торгівлі

Регіон: Одеська область

Адреса: просп. Олександрійський, 41

м.Одеса, 65007

Тел./Факс: (048) 777-3818, (0482) 332-162

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.ohorona-service.com.ua

Технічні засоби охорони:

Відеоспостереження, Охоронна сигналізація, Пульти централізованого спостереження

   

Охоронні системи (ПП Єгоров В. О.)

Регіон: Одеська область

Адреса: вул. Толбухіна, 135, 5/10

м. Одеса, 65080

Тел./Факс: (048) 787-8912

 

   

ТОВ БФ «Секрет Сервіс»

 

Про компанію: 

Поставка, проектування та монтаж, сервісне обслуговування систем безпеки, охоронні та інформаційні послуги. Проектно-монтажні роботи систем контролю доступу, систем відео спостереження, охоронно-пожежних сигналізацій, пожежогасіння та димовидалення, комп‘ютерних мереж, електрики, міні АТС

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, oфіси та бізнес-центри, промислові підприємства, банки, підприємства торгівлі, спортивно-розважальні комплекси.

Регіон: Одеська область

Адреса: вул. Рішел’євська, 42

м. Одеса, 65025

Тел./Факс: (0482) 371-739, 345-696

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.sekret-servis.com.ua

Технічні засоби охорони:

Автоматизація та диспетчеризація об’єктів (інтелектуальна будівля), Відеоспостереження, Домофони та інтеркоми, Елементи технічної укріпленості об’єктів (грати, двері, замки, сейфи), Засоби зв’язку, Захист периметру, Інтегровані системи безпеки, Конгрес-системи, Охоронна сигналізація, Пульти централізованого спостереження, Системи звукового оповіщення та озвучування, Системи контролювання доступу   Системи платного  доступу (білетні системи), Технічний захист інформації, Турнікети, огорожі, шлюзи

Бренди:

Commax, Satel, Cisa, KPC, Infinity, Avermedia

   

ТОВ «Аргус-Інформ»

 

Про компанію: 

Виробництво Автоматизованої системи передавання тривожних сповіщень охоронно-пожежної «АІ-Грифон» двоканальної (автодозвон, GSM). Виробництво ППК охоронних і пожежних модифікацій працюють як по двох каналах зв'язку (автодозвон і GSM) так і окремо по кожному з каналів (8 зон 2 групи, можливість розширення до 64 зон). Автоматичне перемикання об'єктового обладнання на резервний канал при ушкодженні або перевантаженні основного. Контроль всіх каналів зв'язку (в т.ч. телефонної лінії). ПЦС "АІ-Грифон" встановлено в 30-ти містах України.

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, oфіси та бізнес-центри, промислові підприємства, банки, підприємства торгівлі

Регіон: Харківська область

Адреса: вул. 23 Серпня, 36А

м. Харків, 61072

Тел./Факс: (057) 715-3080

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.ai-grifon.com.ua

Технічні засоби охорони:

Охоронна сигналізація, Пульти централізованого спостереження

Бренди:

АІ_Грифон, Грифон, Пегас

   

ТОВ «ОПТА LTD»

 

Про компанію: 

Системи безпеки. Повний спектр обладнання та рішень. Комплексні рішення, монтаж.

Дистрибуція обладнання для систем безпеки

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, oфіси та бізнес-центри, промислові підприємства, банки, підприємства торгівлі

Регіон: Харківська область

Адреса: вул. Артема, 8

м. Харків, 61002

Тел./Факс: (057) 714-9463, 714-1812

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.opta.com.ua

Технічні засоби охорони:

Відеоспостереження, Домофони та інтеркоми, Інтегровані системи безпеки, Охоронна сигналізація,Системи керування доступом

Бренди:

Panasonic, AV-tech, Kenwei, Болид, Camstar

   

ТОВ «Охорона та безпека»

 

 

Регіон: Харківська область

Адреса: вул. Чубаря, 10/12

м. Харків, 61002

Тел./Факс: (057) 714-9133, 714-3964

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.p-sec.eu

 

   

ДП Центр «Інновації и технології»

 

Про компанію: 

ДП «Центр «Інновації та технології» виконує роботи у найрізноманітніших галузях проектування, узгодження проектів, постачання різноманітного устаткування, монтажу, пусконалагоджування, а також гарантійного та сервісного обслуговування у таких напрямках: системи охорони та санкціонованого доступу, протипожежний захист, системи автоматизації інженерних мереж, системи озвучення, системи телебачення, системи відеонагляду; системи телефонних та комп’ютерних мереж

Об’єкти охорони:

Квартири та котеджі, oфіси та бізнес-центри, промислові підприємства, банки, підприємства торгівлі

РРгіон: Хмельницька область

Адреса: вул. Чорновола, 23

м. Хмельницький, 29000

Тел./Факс: (03822) 720-104, 720-105

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Технічні засоби охорони:

Автоматизація та диспетчеризація об’єктів (інтелектуальна будівля), Відеоспостереження, Домофони та інтеркоми, Елементи технічної укріпленості об’єктів (грати, двері, замки, сейфи), Засоби зв’язку, Захист периметру, Інтегровані системи безпеки, Конгрес-системи, Охоронна сигналізація, Системи звукового, оповіщення та озвучування, Системи керування доступом, Структуровані кабельні мережі, Турнікети, огорожі, шлюзи

Бренди:

Minimax, BOSH, Axis, Артон, Омега

   

ТОВ «Формула ТВ»

 

 

Регіон: Чернігівська область

Адреса: вул. 50 років СРСР, 5, оф. 15

м. Чернігів, 14030

Тел./Факс: (0462) 922-122

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.formula-tv.com.ua

 

   

 

Для оформлення індивідуального членства в УФІБ необхідно виконати наступні кроки:

1. Написати заяву, заповнити анкету члена УФІБ (завантажити).

2. Отримати рекомендаційні листи від двох членів Федерації.   

3. Сплатити вступний внесок на розрахунковий рахунок Федерації.

4. Надіслати заяву, анкету, 2 рекомендаційні листи та копію квитанції про сплату до секретаріату УФІБ.

5. Електронну копію заяви надіслати — Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Для оформлення колективного членства в УФІБ необхідно надати такі документи:

1. Витяг з протоколу загальних зборів підприємства.

2. Копію першого листа статуту, де є позначки про реєстрацію підприємства.

3. Копію свідоцтва про державну реєстрацію.

4. Заяву.

5. Анкету члена УФІБ (завантажити).

6. Рекомендаційні листи від двох членів Федерації.

7. Копію платіжного доручення про сплату вступного внеску на розрахунковий рахунок Федерації.Вищезгадані документи потрібно надіслати до секретаріату УФІБ, а електронну копію заяви — Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Про прийняте рішення щодо вашого членства в УФІБ ми повідомимо вас письмово не пізніше 3 місяців з дати реєстрації ваших документів.

 

За консультаціями щодо оформлення документів на вступ до УФІБ та отримання рахунку на сплату внесків просимо звертатися до менеджера секретаріату УФІБ Юлії Бабій.

 

 

 

 

Основні:

Положення про комітети УФІБ

 

Положення про членський облік та внески УФІБ

 

Положення про регіональні осередки УФІБ

 

Статут УФІБ

 

Робочі документи УФІБ:

Програма діяльності УФІБ на 2015-2018 рр

 

Звіт за результатами діяльності Ради федерації ВГО «УФІБ»  у  2013 - 2015 р.р.

 

Рекомендації щодо виконання вимог Технічних регламентів та застосування національних стандартів з ЕМС та безпеки низьковольтного обладнання для підтвердження відповідності продукції технічних засобів охорони

 

Позиція УФІБ у сфері економічних реформ

 

Зміни системи оподаткування України

 

Portuguese Regulations Summary – Fire Safety & Security

 

Бюллетень УФІБ (жовтень 2013)

 

Настанова  з методичного застосування національних  стандартів  для оцінки відповідності Технічним регламентам України електронної продукції технічних засобів охоронного призначення та протипожежного захисту, редакція 5.0/2019

 

Законодавчі пропозиції УФІБ: Про законодавче забезпечення підтримки створення ситуаційних центрів та інфраструктури відеоспостереження у громадських місцях в Україні (24.12.2019)

 

Щодо забезпечення ефективної синергії робіт із цифрових трансформацій в управлінні, безпеці та послугах  (грудень, 2019)

 

 

 


   

Euralarm documets: 

Маніфест Євраларм на 2016-2019 рр. за більш безпечну Європу

 

White_Paper_eng-ukr

 

Запрошення ГА (eng+ukr)

 

Опис турів - Генеральна Асамблея Євралармт2014 (eng+ukr)

 

Програма Конференції (eng+ukr)

   

Документи ІХ з'їзду ВГО УФІБ

Резолюція ІХ з'їзду ВГО «УФІБ»

 

Презентація ВГО УФІБ