Ч лени УФІБ взяли участь у відеоконференції за участі керівництва Чернігівської обласної державної адміністрації, керівників підрозділів ОДА, голів міст та територіальних громад Чернігівщини. В ході конференції було обговорено перспективи реалізації інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями. Зустріч відбулася за ініціативи Української Ради Бізнесу (УРБ) та за значної організаційної та програмної підтримки членів УФІБ Сергія Кулакова, ТОВ Формула ТВ, м. Чернігів, та Сергія Блажевича, ТОВ Медіатрейд, м. Київ.

Президент УФІБ Анатолій Долинний розповів про діяльність коаліції УРБ – найбільшого в Україні об’єднання 97 провідних галузевих і регіональних бізнес-асоціацій, створеного для консолідації бізнесу та реалізації суспільно важливих реформ. Представники УРБ, в т.ч. і УФІБ, ставлять за мету втілення в життя в Чернігівській області в 2022-23 рр. щонайменше одного проєкту, який відповідав би вимогам закону «Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями».

Учасники наради розглянули та обговорили можливості реалізації кількох таких проєктів.

Напряму безпеки – зокрема, суттєвому підвищенню рівня громадської, пожежної та техногенної безпеки в регіоні в цілому та у всіх громадських установах і місцях – присвятив свій виступ Євгеній Кобець, представник компанії-члена УФІБ ТОВ "ВФ Сервіс", м. Дніпро.

Напрям аудиту та інвентаризації земельного банку ОТГ з метою детінізації земельних відносин та створення компенсаторів доходів для ОТГ шляхом поєднання безпілотних технологій та аналітики відкритих реєстрів презентував Роман Михалевич, представник компанії-члена УФІБ ТОВ Калвер Авіейшн, м. Київ.

«На сьогодні пріоритетним завданням регіональної влади на Чернігівщині є залучення інвестицій та створення комфортних умов для ведення бізнесу. Тож маю надію, що після нинішнього заходу з’являться конкретні ідеї щодо можливої реалізації проєктів, і плідна співпраця з Українською радою бізнесу знайде своє продовження», зазначив заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

Детальніше на сайті УРБ: https://urb.org.ua/predstavniki-biznesu-ta-kerivnicztvo-chernigivsko%d1%97-oda-obgovorili-novi-investiczijni-pro%d1%94kti/?fbclid=IwAR0s3LpfgoSJhXr7AXrHNGjzBuaXOu6g3j90FEiBaDb3HDuw8AYFsqrdlbE

 

Члени УФІБ Запрошуємо відвідати сайти компаній - членів УФІБ