З а участі асоціацій-членів Української Ради Бізнесу, у тому числі й УФІБ, відбулася зустріч із Головою Державної податкової служби України Олексієм Любченком, Першим заступником Голови ДПС Наталією Рубан та заступником Голови ДПС Наталією Калєніченко. Учасники обговорили практичні аспекти реалізації податкової політики та ініціативи, спрямовані на стимулювання «білого» бізнесу і скорочення тіньового сектору.

Президент Української федерації індустрії безпеки Анатолій Долинний звернув увагу на те, що Законом України № 466-ІХ передбачено право підрядникам та субпідрядникам застосування касового методу визначення податкових зобов‘язань за операціями з виконання підрядних будівельних робіт. «Яким чином підрядник або субпідрядник може вже розпочати або припинити застосування касового методу, і як має бути поінформованим про це контролюючий орган?» 

Представники Державної податкової служби України повідомили, що відповідне роз‘яснення вже підготовлене і буде оприлюднене цього тижня.

Учасники відзначили конструктивність проведеної зустрічі та домовилися спільно працювати у різних форматах над реалізацією обговорених проблем. 

Детальніше на сайті УРБ: http://urb.org.ua/biznes-asocziaczi%D1%97-obgovorili-z-golovoyu-dps-ta-jogo-zastupnikami-nizku-pitan-podatkovo%D1%97-politiki-2/

 

 

 

Члени УФІБ Запрошуємо відвідати сайти компаній - членів УФІБ