20 лютого в Ситуаційному центрі м. Києва (вул. Дегтярівська, 37) відбулась робоча зустріч з приводу старту проекту законодавчого забезпечення підтримки створення ситуаційних центрів та інфраструктури відеоспостереження у громадських місцях в Україні.

Учасники зустрічі – представники компанiй-членiв УФIБ та iнших асоцiацiй ринку безпеки – ознайомились з роботою Центру, його можливостями та планами розвитку в рамках концепцiї смарт-регiону, станом розбудови iнфраструктури вiдеоспостереження в м. Києві.

Директор столичного КП «Iнформатика» Микола Пихтiн подiлився досвiдом i вiдповiв на запитання про повсякденну практичну спiвпрацю з правоохоронними органами та рiзними службами реагування, результатами реалiзацiї окремих проектiв в рамках управлiнських завдань у сферах транспорту, благоустрою, будiвництва, ЖКГ, освiти, а також запропонував майданчик столичного Центру КИIВ СМАРТ СIТдля наступних зустрiчей в рамках проекту законодавчого забезпечення вiдеоспостереження.

Каменецький Михайло (ІНТТЕКС), Касьянов Артем та Рудин Кирило (АМ Інтегратор Груп), Кузнецов Владислав (ЛанТек), Кулаков Сергій (Формула ТВ), Лощилін Олег та Михайлов Дмитро (ВОСБ) подiлились своїм досвiдом реалiзацiї проектiв iз вiдеоспостереження в рiзних мiстах України.   

Сергій Блажевич (Mediatrade) висловив низку слушних рекомендацiй щодо оптимізації процедур спiвпрацз правоохоронними органами. Геннадiй Машинсон (ВФ Сервіс) розповiв про успiшну роботу аналогiчного центру в м. Днiпро та плани подальшої розбудови iнфраструктури у т.ч. за фiнансової участi мешканцiв в проектах вiдеоспостереження на прибудинкових територiях житлових масивiв. Олександр Дишлєвий (FF Group) висловив рекомендацiї щодо подальшої законотворчої роботи з акцентом на пiдзаконну нормативну базу.

Вiктор Буток (експерт) Анатолiй Долинний (КС-МЕХАТРОНIКС) пiдкреслили, що метою проекту є створення умов для залучення масштабних iнвестицiй у сферу вiдеоспостереження та вiдповiднoї iнфраструктури. Також було обговорено план органiзацiї подальшої роботи над розробленням законопроекту.

Члени УФІБ Запрошуємо відвідати сайти компаній - членів УФІБ