23 травня 2018 року у конференц-залі Міжнародного інституту менеджменту відбувся круглий стіл щодо економічних та інституційних реформ в Україні за участі членів УФІБ Олега Барана, Костянтина Лесика (ТОВ СЕНК), Юлії Риженко (ТОВ Аргус Інформ), Анатолія Долинного (ТОВ КС-МЕХАТРОНІКС), а також представників інших бізнес-асоціацій, що входять до Української Ради Бізнесу, та депутатів парламентської фракції «Об’єднання «Самопоміч»: головою фракції Олегом Березюком, іншими народними депутатами Тетяною Остріковою, Вікторією Войціцькою, Андрієм Журжієм, Русланом Сидоровичем та Іваном Мірошніченком.

Анатолій Долинний, президент Української федерації індустрії безпеки, наголосив, що бізнес втомився роками чекати на обіцяну реформу ДФС та митниці, і необхідно терміново розпочати цей процес та за кілька років отримати оновлені органи. 

У ході зустрічі було обговорено низку пріоритетних питань для бізнесу: ліквідація податку на прибуток та перехід до податку на виведений капітал, створення єдиного аналітичного органу з розслідувань фінансових злочинів, підпорядкованого Кабміну, радикальна реформа ДФС та митниці, лібералізація системи реєстрації розрахункових операцій, деофшоризація, підключення до електромереж. Окрім того, учасники обговорили нагальність інституційних реформ, які є необхідними для створення інклюзивних економічних та політичних інститутів: нове виборче законодавство, незалежний Антикорупційний суд тощо.

Наприкінці заходу учасники зустрічі домовились про обмін документами із баченням пріоритетних завдань та про подальші постійні комунікації і співпрацю.

 

 

 

 

 

Члени УФІБ Запрошуємо відвідати сайти компаній - членів УФІБ