В продовження співпраці з  Кафедрою автоматизації проектування енергетичних процесів та систем Теплоенергетичного факультету НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» (в.о. завідувачем кафедри Ковалем О.В., доц. Левченко Л.О.) 20 та 21 березня відбулись дві оглядові зустрічі представників Української Федерації Індустрії Безпеки зі студентами першого та другого курсів спеціалізацій «Інформаційні технології моніторингу довкілля», «Геометричне моделювання в інформаційних системах», «Програмне забезпечення Веб-технологій та мобільних пристроїв» та «Програмне забезпечення розподілених систем». Загалом на двох лекціях були близько 150 студентів.

З доповідями виступили представники компаній-членів УФІБ: Дишлєвий Олександр (FF GroupДолинний Анатолій (ТОВ «КС-МЕХАТРОНІКС»), Яременко Світлана (ТОВ Безпека).

Студенти отримали інформацію про спеціалізацією компаній-членів УФІБ, можливості участі в дослідницьких роботах та конкурсних проектах у статусі стажерів з наступною перспективою виконання курсових/дипломнихробіт та працевлаштування. Детальніше етапи та процедури залучення студентів до практичної діяльності наведені в презентації.

Члени УФІБ Запрошуємо відвідати сайти компаній - членів УФІБ