На Раді Федерації, що відбулась 15 вересня 2017 року, були представлені новинки від членів УФІБ. Зокрема, енергонезалежний приймально-контрольний комплекс охорони "ГРИФОН-ЕКО" компанії Аргус-Інформ.

Енергонезалежний приймально-контрольний комплекс охорони "ГРИФОН-ЕКО"(ЕКО) призначений для цілодобового спостереження за засобами систем охоронної сигналізації, встановленими на об'єктах, що не мають мережі змінного струму 220 в (наприклад : вантажний рухомий залізничний склад, дощувальні системи, артезіанські свердловини, ангари і тому подібне) і передачі сповіщень про зміну стану системи охоронної сигналізації на пульт централізованого спостереження(ПЦС) або відправкою на мобільний телефон відповідальної особи (власника) короткого текстового повідомлення (SMS), що супроводжується дзвінком (дзвінок - опционально). Спосіб передання сповіщень задається при конфігурації ЕКО.

Більше інформації на офіційному сайті компанії Аргус-Інформ: http://www.ai-grifon.com.ua/index.php/uk/okhrannye-ppk/energonezalezhnij-kompleks-okhoroni-grifon-eko

 

Члени УФІБ Запрошуємо відвідати сайти компаній - членів УФІБ