Інформація щодо проекту "Спортивний майданчик школи №1 м. Обухів"

Інформація щодо проекту «Енергоефективні студентський гуртожиток, сімейний гуртожиток, навчальний корпус НТТУ КПІ» (лише для учасників робочих груп)

Інформація щодо проекту «Відкритий спортивний майданчик» (лише для учасників робочих груп) 

Інформація щодо проекту «Зелена зона» (лише для учасників робочих груп)

 

На виконання п. 2 Меморандуму про співпрацю між КПІ та УФІБ, який було підписано 6 листопада 2017 року, було проведено робочу зустріч для обговорення ідей щодо започаткування спільних дослідницьких проектів.

1. «Енергоефективні студентський гуртожиток, сімейний гуртожиток, навчальний корпус НТТУ КПІ»

Проект із термомодернізації та забезпечення енергетичної ефективності будівлі і облаштування автономних джерел забезпечення енергією на базі гуртожитку і навчального корпусу як пілотних майданчиків для запровадження інноваційної платформи для моделювання і відтворення проектних рішень щодо енергетичної ефективності будівель, автономних і напівавтономних малих енергетичних систем, а також організаційних і технологічних форм реалізації таких проектів.

 

2.  «Відкритий спортивний майданчик»

 

Проект із запровадження управління студентським спортивним майданчиком за новими організаційними принципами та з використанням сучасних цифрових інструментів.

 

3. «Зелена зона»

 

Проект із запровадження системи контролю за дотриманням правил благоустрою, санітарного утримання території та громадського порядку у зеленій зоні кампусу.

 

Для реалізації окремих проектів створено робочі групи за участі членів УФІБ, науковців кафедри АПЕПС, адміністрації КПІ, студентів та запрошених експертів.

 

 

 

 

Восени 2017 року учасники Коаліції за ліберальну податкову реформу, до складу якої входить УФІБ, підписали Меморандум про співпрацю та ініціювали створення широкого бізнес-об’єднання - Українська Рада Бізнесу (УРБ).

13 листопада 2017 року відбулися установчі збори Української Ради Бізнесу (УРБ), до складу якої увійшли 63 бізнес-об’єднання різних галузей економіки - в тому числі і УФІБ.

Метою цього широкого неформального об’єднання є співпраця підприємців навколо реформування держави та створення умов для значного прискорення економічного розвитку. Серед пріоритетів УРБ – заміна податку на прибуток податком на виведений капітал; ліквідація податкової міліції та заміна її демілітаризованою службою фінансових розслідувань; реформа ДФС та низка інших напрямів роботи.

Офіційний сайт УРБ

 

Про технічний комітет стандартизації ТК 165 «Безпека та життєздатність міст і громад, інтелектуальні міські інфраструктури, автоматизовані системи управління будівлями»

З метою розвитку стандартизації і сертифікації продукції та послуг на ринку технічних засобів охорони, автоматизації та диспетчеризації інженерних систем, відповідно до Закону України “Про стандартизацію“ наказом Держспоживстандарту України № 273 від 29 липня 2009 р. створено технічний комітет стандартизації “Індустрія безпеки“ (ТК 165), функцію секретаріату якого виконує ВГО «УФІБ».

Згідно з наказом ДП УкрНДНЦ від 21.09.2017 р. № 290 затверджено зміну назви, керівного складу та Положення про ТК 165 «Безпека та життєздатність міст і громад, інтелектуальні міські інфраструктури, автоматизовані системи управління будівлями».

За період 2016-2018 рр. прийнято 78 стандартів методом підтвердження у сфері автоматизації систем моніторингу та управління будівлями та загальних вимог до житлово-будівельних електронних систем та прийнято участь в опрацюванні близько 60 стандартів, розроблених ТК 143.

 

Документи ТК 165

1. Наказ Держспоживстандарту України № 273 від 29 липня 2009 р. про створення ТК 165 «Індустрія безпеки»
2. Наказ ДП "УкрНДНЦ" №290 від 21 вересня 2017 року Про зміну назви ТК 165, зміну керівного складу ТК 165 та затвердження Положення про ТК 165
3. Звіт щодо діяльності ТК 165 за 2017 рік
4. Звіт щодо діяльності ТК 165 за 2018 рік
5. Редакція 5.0/2019 документу «Настанова  з методичного застосування національних  стандартів  для оцінки відповідності Технічним регламентам України електронної продукції технічних засобів охоронного призначення та протипожежного захисту»

9.03.2016 р. відбулось установче засідання «Коаліції за ліберальну податкову реформу», створеної для співпраці підприємців та їх об’єднань з експертами групи «Податкова реформа» Реанімаційного пакету реформ та іншими експертами. Метою співпраці є підтримка проектів з реформування податкової системи України. На засіданні Коаліції обговорено висновки про вже виконані у 2014-2015 рр. роботи. Після уточнення мотивів та можливостей учасників Коаліції підписано Меморандум про створення Коаліції, яким передбачено наступні основні напрямки роботи: 1. Спрощення адміністрування; 2. Боротьба з корупцією; 3. Зниження податкового навантаження

Презентація - Податкова реформа РПР 2016

Напрямки робіт та експерти 

Проекти, що виконані:

1. Податки – полісі та адвокація ННрП – квітень-серпень 2016

2. Податки – полісі та адвокація Нерухомість – квітень-серпень 2016

3. Законопроект №5368 про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підвищення інвестиційної привабливості України)

Учасники Коаліції

Приєднатись до Коаліції

Відкриті листи, заяви Коаліції
Резолюція учасників робочої зустрічі Коаліції за ліберальну податкову реформу з представниками керівництва Міністерства фінансів України 
Декларація бізнес-об’єднань щодо реформи оподаткування прибутку підприємств
Звернення бізнес-об’єднань Коаліції за ліберальну податкову реформу до Уряду України щодо ініціативи з підвищення МЗП до 3200 грн.
Статті експертів Коаліції:
Що потрібно для зростання економіки
Зачем Украине нужны иностранные реформаторы, и как извлечь максимум пользы из их неизбежного участия в наших делах 
Податкову реформу потрібно не імітувати, а проводити
Податкова реформа: на благо країни, а не олігархів
Податок на виведений капітал та модифікація податку на землю – відновлення справедливості

Офіційний сайт Коаліції за ліберальну податкову реформу

Секретаріат Коаліції:

Від ВГО «УФІБ» – Юлія Бабій (тел.: (093) 534-79-10, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Від Асоціації «Укркондпром» – Демченко Наталія Володимирівна (тел.: (044)279-69-13, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

22 лютого 2013 року в рамках виставки KIPS 2013 відбулась науково-практична конференція «Концепція вдосконалення технічного регулю-вання галузей охорони та безпеки. Створення системи оцінки відповідності «Регістр індустрії безпеки» - крок до саморегулювання».

Проведення заходу з обговорення проекту створення системи саморегулювання галузі охорони та безпеки було ініційовано ВГО «УФІБ» за підтримки Національного агентства з акредитації України (НААУ) та Асоціації «Українські акредитовані органи з оцінки відповідності» (УкрАО).

У конференції прийняли участь виробники та постачальники техніч-них засобів охоронного призначення (ТЗОП), компанії, які надають послуги з охорони, проектно-монтажні організації, представники Державної служби охорони при МВС України, органів з оцінки відповідності, вітчизняних та зарубіжних профільних професійних організацій, які приймають участь у ініціативі зі створення нової системи добровільної оцінки відповідності.

У доповідях учасників конференції було зазначено, що загальний стан та перспективи розвитку галузі послуг з охорони та безпеки, у тому числі з використанням ТЗОП, не влаштовують ні виробників, ні споживачів. Одним із факторів впливу є недосконалі функції сучасної системи державного та технічного регулювання, такі як обов’язкова сертифікація продукції ТЗОП у системі УкрСЕПРО, невідповідність національних процедур з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів міжнародним та європейським. Механізми регулювання галузі потребують оновлення.

Доповідачі також ділились досвідом створенням систем добровільної оцінки відповідності в інших галузях промисловості та послуг.

Як зазначив президент УкрАО Сергій Казанцев, майбутня система «Регістр індустрії безпеки» (РІБ) повинна бути цілком зрозуміла та прозора як для споживача, так і надавача послуг, можливі ризики повинні бути перекриті запобіжним страхуванням, а головне – необтяжлива для надавача послуг.

Президент європейської асоціації галузі ТЗОП та протипожежної безпеки Марк Шабо розповів історію створення системи координації робіт з оцінки відповідності продукції ТЗОП і послуг з їх використання CER-TALARM за ініціативою громадського об’єднання EURALARM, а також зазначив, що в майбутньому буде доцільним заключення угоди з питань набуття членства системи РІБ у CERTALARM з метою взаємного визнання результатів випробувань і оцінки відповідності, створення єдиного спеціального маркування продукції ТЗОП.

Учасники конференції прийняли резолюцію щодо підтримки ініціативи УФІБ та інших учасників майбутньої системи «Регістр індустрії безпеки», яка передбачає створення ініціативної групи (оргкомітету) з впровадження проекту та виконання необхідних організаційних заходів відповідно до першого етапу створення.

Члени УФІБ, зацікавлені в участі у роботі над цим проектом, будуть запрошені до оргкомітету, про створення якого буде надано відповідну інформацію.

Програма конференції
Резолюція конференціїРезолюція конференції
Доповідь Олександра Черкашина