Розпочато співпрацю між УФІБ та Кафедрою автоматизації проектування енергетичних процесів та систем Теплоенергетичного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в рамках роботи лабораторії "Кіберфізичних енергетичних інфраструктур".

Основною метою співпраці, на думку наших партнерів з боку КПІ, є забезпечення кваліфікованої підготовки випускників кафедри, яка наближена до вимог сьогодення ринку роботодавців з ІТ-технологій та індустрії безпеки, у тому числі інформаційного забезпечення фізичного захисту об’єктів критичної інфраструктури.

Зміст співпраці описоно у Меморандумі.

Студенти Теплоенергетичного факультету КПІ мають можливість брати участь шляхом:

1.      Участі в проектах лабораторії (інформацію буде опубліковано додатково),

2.      Стажування та працевлаштування в компаніях, що є членами УФІБ.

Для стажування або працевлаштування студентам необхідна попередня реєстрація.

Анкета для реєстрації зацікавлених студентів КПІ

Контакти: Юлія Бабій, менеджер секретаріату УФІБ, тел. 0935347910, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПІП студента ВНЗ/Курс/Спеціальність
Компанія, в якій проводиться стажування
Наставник
Тематика стажування
1. Нечипорук Олена Леонідівна
Національний університет «Києво-Могилянська академія»/ 2 курс/ Спеціальность «Правознавство» факультету правничих наук
Адковатське бюро Хоптинця
Андрій Хоптинець, керівник
Правнича підтримка проекту громадської ініціативи «За чистоту і безпеку зонвідпочинку»

На Раді Федерації, що відбулась 17 березня 2017 року, було представлено презентацію та розглянуто концепцію створення навчальних центрів-лабораторій технічних засобів безпеки (НЦЛ ТЗ) при ВНЗ.

Концепція навчального центру-лабораторії УФІБ-КНУБА

Метою створення НЦЛ ТЗ є практична підготовка студентів задля збільшення частки випускників, що працевлаштовуються за фахом.

Розпочато роботу з створення НЦЛ ТЗ при Київському національному університеті будівництва та архітектури (КНУБА), Національному авіаційному університеті (НАУ) та Київському політехнічному інституті (КПІ).

Було проведено зустрічі з представниками ВНЗ щодо створення НЦЛ ТЗ. Зокрема, 29.03.17 р. відбулась зустріч з представниками КНУБА щодо організації робіт з створення НЦЛ ТЗ на базі Кафедри кібернетичної безпеки та комп’ютерної інженерії факультету автоматизації і інформаційних технологій.

На зустрічі було вирішено розпочати роботу в рамках проекту з проведення оглядової та тематичної лекції (11, 12 квітня), а також продовження роботи з зацікавленими студентами в межах написання курсової роботи.

Координацію роботи в рамках Проекту будуть здійснювати:

З боку ВГО УФІБ: Долинний Анатолій, президент ВГО «УФІБ» та Бабій Юлія, менеджер секретаріату ВГО «УФІБ».

Контакти: тел. 0935347910, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Анкета для реєстрації зацікавлених студентів КНУБА

Анкета для реєстрації зацікавлених студентів КПІ

Більш детальна інформація міститься у профільній групі ФБ (тільки для членів УФІБ).

Громадська ініціатива (ГІ) «УСПІХ/Intern/in/ua» має за мету формування інформаційної платформи для взаємодії між студентами та їх майбутніми роботодавцями. Однією з двох головних рушійних сил ініціативи є студенти, котрі шукають можливості одночасного з навчанням набуття практичного досвіду роботи і розуміють, що якість знань та цінність їх майбутнього диплому для успішного початку професійної кар’єри залежить, в першу чергу, від них самих. Іншою ключовою стороною ініціативи є компанії, що розвивають нові напрямки і, відтак, зацікавлені у відборі майбутніх працівників шляхом їх залучення до участі у конкретних проектах та дослідних роботах. Серед зацікавлених сторін ініціативи також є:вищі навчальні заклади, кдрові агенції, гомадські ініціативи на підтримку реформ, Міністерство освіти і науки України, Міністерство соціальної політики України та ін.

Проект концепції громадської ініціативи «УСПІХ /intern/in/ua»

Студентам для участі в ГІ «УСПІХ/Intern/in/ua» необхідно попередньо зареєструватися.

Долучитись до ініціативи можна шляхом підписання Меморандуму.

Контакти: Юлія Бабій, менеджер секретаріату УФІБ,тел.: (093) 534-79-10, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.