Розпочато співпрацю між Київським національним університетом будівництва і архітектури та Всеукраїнською громадською організацією «Українська Федерація Індустрії Безпеки».

Наші партнери з боку КНУБА висловили побажання щодо співпраці кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії з УФІБ задля виконання курсових та дипломних робіт за тематикою, яка би корегувалась відповідно до потреб ринку індустрії безпеки.

Зміст співпраці описано у Меморандумі.

Студенти КНУБА мають можливість брати участь шляхом:

1.      Участі в проектах лабораторії (інформацію буде опубліковано додатково),

2.      Стажування та працевлаштування в компаніях, що є членами УФІБ.

Для стажування або працевлаштування студентам необхідна попередня реєстрація.

Анкета для реєстрації зацікавлених студентів КНУБА

Контакти: Юлія Бабій, менеджер секретаріату УФІБ, тел. 0935347910, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпочато співпрацю між УФІБ та Кафедрою автоматизації проектування енергетичних процесів та систем Теплоенергетичного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в рамках роботи лабораторії "Кіберфізичних енергетичних інфраструктур".

Основною метою співпраці, на думку наших партнерів з боку КПІ, є забезпечення кваліфікованої підготовки випускників кафедри, яка наближена до вимог сьогодення ринку роботодавців з ІТ-технологій та індустрії безпеки, у тому числі інформаційного забезпечення фізичного захисту об’єктів критичної інфраструктури.

Зміст співпраці описано у Меморандумі.

Студенти Теплоенергетичного факультету КПІ мають можливість брати участь шляхом:

1.      Участі в проектах лабораторії (інформацію буде опубліковано додатково),

2.      Стажування та працевлаштування в компаніях, що є членами УФІБ.

Для стажування або працевлаштування студентам необхідна попередня реєстрація.

Анкета для реєстрації зацікавлених студентів КПІ

Контакти: Юлія Бабій, менеджер секретаріату УФІБ, тел. 0935347910, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПІП студента ВНЗ/Курс/Спеціальність
Компанія, в якій проводиться стажування
Наставник
Тематика стажування
1. Нечипорук Олена Леонідівна
Національний університет «Києво-Могилянська академія»/ 2 курс/ Спеціальность «Правознавство» факультету правничих наук
Адковатське бюро Хоптинця
Андрій Хоптинець, керівник
Правнича підтримка проекту громадської ініціативи «За чистоту і безпеку зонвідпочинку»

На Раді Федерації, що відбулась 17 березня 2017 року, було представлено презентацію та розглянуто концепцію створення навчальних центрів-лабораторій технічних засобів безпеки (НЦЛ ТЗ) при ВНЗ.

Концепція навчального центру-лабораторії УФІБ-КНУБА

Метою створення НЦЛ ТЗ є практична підготовка студентів задля збільшення частки випускників, що працевлаштовуються за фахом.

Розпочато роботу з створення НЦЛ ТЗ при Київському національному університеті будівництва та архітектури (КНУБА), Національному авіаційному університеті (НАУ) та Київському політехнічному інституті (КПІ).

Було проведено зустрічі з представниками ВНЗ щодо створення НЦЛ ТЗ. Зокрема, 29.03.17 р. відбулась зустріч з представниками КНУБА щодо організації робіт з створення НЦЛ ТЗ на базі Кафедри кібернетичної безпеки та комп’ютерної інженерії факультету автоматизації і інформаційних технологій.

На зустрічі було вирішено розпочати роботу в рамках проекту з проведення оглядової та тематичної лекції (11, 12 квітня), а також продовження роботи з зацікавленими студентами в межах написання курсової роботи.

Координацію роботи в рамках Проекту будуть здійснювати:

З боку ВГО УФІБ: Долинний Анатолій, президент ВГО «УФІБ» та Бабій Юлія, менеджер секретаріату ВГО «УФІБ».

Контакти: тел. 0935347910, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Анкета для реєстрації зацікавлених студентів КНУБА

Анкета для реєстрації зацікавлених студентів КПІ

Більш детальна інформація міститься у профільній групі ФБ (тільки для членів УФІБ).