На виконання п. 2 Меморандуму про співпрацю між КПІ та УФІБ, який було підписано 6 листопада 2017 року, було проведено робочу зустріч для обговорення ідей щодо започаткування спільних дослідницьких проектів.

1. «Енергоефективні студентський гуртожиток, сімейний гуртожиток, навчальний корпус НТУУ КПІ»

Проект із термомодернізації та забезпечення енергетичної ефективності будівлі і облаштування автономних джерел забезпечення енергією на базі гуртожитку і навчального корпусу як пілотних майданчиків для запровадження інноваційної платформи для моделювання і відтворення проектних рішень щодо енергетичної ефективності будівель, автономних і напівавтономних малих енергетичних систем, а також організаційних і технологічних форм реалізації таких проектів.

 

2.  «Відкритий спортивний майданчик»

 

Проект із запровадження управління студентським спортивним майданчиком за новими організаційними принципами та з використанням сучасних цифрових інструментів.

 

3. «Зелена зона»

 

Проект із запровадження системи контролю за дотриманням правил благоустрою, санітарного утримання території та громадського порядку у зеленій зоні кампусу.

 

Для реалізації окремих проектів створено робочі групи за участі членів УФІБ, науковців кафедри АПЕПС, адміністрації КПІ, студентів та запрошених експертів.

 

Додаткова інформація щодо проекту «Енергоефективні студентський гуртожиток, сімейний гуртожиток, навчальний корпус НТУУ КПІ» (лише для учасників робочих груп)

 

Додаткова інформація щодо проекту «Відкритий спортивний майданчик» (лише для учасників робочих груп)

 

Додаткова інформація щодо проекту «Зелена зона» (лише для учасників робочих груп)

 

 

Розпочато співпрацю між Київським національним університетом будівництва і архітектури та Всеукраїнською громадською організацією «Українська Федерація Індустрії Безпеки».

 

Наші партнери з боку КНУБА висловили побажання щодо співпраці кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії з УФІБ задля виконання курсових та дипломних робіт за тематикою, яка би корегувалась відповідно до потреб ринку індустрії безпеки.

 

Зміст співпраці описано у Меморандумі.

 

Студенти КНУБА мають можливість брати участь шляхом:

1. Участі в проектах лабораторії (інформацію буде опубліковано додатково),

2. Стажування та працевлаштування в компаніях, що є членами УФІБ,

3. Відвідування факультативного спецкурсу для студентів «Електронні технічні засоби безпеки. Стажування за обраними напрямами» (квітень – серпень 2019 р.)

Для відвідування факультативного спецкурсу «Електронні технічні засоби безпеки. Стажування за обраними напрямами» студентам необхідна попередня реєстрація.

Анкета для реєстрації зацікавлених студентів КНУБА

Протоколи робочих зустрічей в КНУБА (лише для учасників робочих груп)

Контакти: Юлія Бабій, менеджер секретаріату УФІБ, тел. 0935347910, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпочато співпрацю між УФІБ та Кафедрою автоматизації проектування енергетичних процесів та систем Теплоенергетичного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в рамках роботи лабораторії "Кіберфізичних енергетичних інфраструктур".

Основною метою співпраці, на думку наших партнерів з боку КПІ, є забезпечення кваліфікованої підготовки випускників кафедри, яка наближена до вимог сьогодення ринку роботодавців з ІТ-технологій та індустрії безпеки, у тому числі інформаційного забезпечення фізичного захисту об’єктів критичної інфраструктури.

Зміст співпраці описано у Меморандумі.

Студенти Теплоенергетичного факультету КПІ мають можливість брати участь шляхом:

1.      Участі в проектах лабораторії (інформацію буде опубліковано додатково),

2.      Стажування та працевлаштування в компаніях, що є членами УФІБ.


Для стажування або працевлаштування студентам необхідна попередня реєстрація.

Анкета для реєстрації зацікавлених студентів КПІ - СТАЖУВАННЯ

Анкета для реєстраці зацікавлених студентів КПІ - ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Контакти: Юлія Бабій, менеджер секретаріату УФІБ, тел. 0935347910, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПІП студента ВНЗ/Курс/Спеціальність
Компанія, в якій проводиться стажування
Наставник
Тематика стажування
1. Нечипорук Олена Леонідівна
Національний університет «Києво-Могилянська академія»/ 2 курс/ Спеціальность «Правознавство» факультету правничих наук
Адковатське бюро Хоптинця
Андрій Хоптинець, керівник
Правнича підтримка проекту громадської ініціативи «За чистоту і безпеку зонвідпочинку»