З 11 по 16 жовтня в місті Квебек-сіті пройшов щорічний з’їзд Американської асоціації моніторингових компаній (CSAA International), в рамках якого відбувся перший міжнародний форум за участі керівників CSAA та представників компаній та асоціацій з інших країн. Зокрема були присутні президент EURALARM Марк Шабо, представники УФІБ Олег Баран та Костянтин Лесик, представники асоціацій Мексики, Канади, Японії, Аргентини, Індії. Під час форуму були обговорені важливі питання, такі як побудова станцій моніторинга в майбутньому з використанням соціальних мереж, співпраця учасників ринку зі страховими компаніями та сертифікаційними центрами, подібності та відмінності в різних країнах.

Важливим та цікавим було обговорення доповіді віце-президента та генерального директора CSAA Стіва Дойла про глобальну співпрацю між учасниками ринку та державними структурами, під час якої учасники форуму обмінялися власним досвідом про те як подібна співпраця проходить в різних країнах та які правові норми регулюють діяльність моніторингових компаній.

Олег Баран розповів які норми існують в Україні і як співпрацюють приватні компанії з представниками Міністерства Внутрішніх Справ та Державної служби з надзвичайних ситуацій. Цікавим був виступ попереднього президента CSAA Ральфа Севінора, який доповів, як на базі CSAA була створена онлайн-система навчання операторів моніторингових центрів різного рівня кваліфікації та навчання замовника з запобігання хибних спрацювань, а також система сертифікації моніторингових центрів (Diamond Central Station CSAA).

Було наголошено про можливість адаптації цієї системи до потреб різний країн. На прохання представників УФІБ доступ до цієї системи дістане й українська федерація.

На закінчення форуму Марк Шабо президент CSAA Роберт Бін запропонували скласти меморандум про об’єднання зусиль міжнародних асоціацій та учасників ринку з різний країн для лобіювання як на регіональному, так і на глобальному рівнях рішень, які відстоюють інтереси ринку безпеки.

В рамках щорічного з’їзду CSAA відбувся також відкритий форум президентів національної асоціації шерифів (NSA), міжнародної асоціації керівників пожежних підрозділів (IAFC) та міжнародної асоціації керівників поліції (IACP). В своїх виступах вони наголошували на важливості співпраці учасників ринку та державних структур та окреслювали конкретні проблеми, розв’язання яких потребує взаємних зусиль.

Члени УФІБ Запрошуємо відвідати сайти компаній - членів УФІБ